Sporto klubui „Vieviečiai“ – 11 metų

Sporto klubui „Vieviečiai“ – 11 metų

Sporto klubas „Vieviečiai“ šių metų balandžio mėnesį švenčia 11 metų jubiliejų. Šios gražios sukakties proga klubo valdyba kartu su klubiečiais organizavo stalo teniso turnyrą.

Turnyras vyko kovo 18 dieną „Ąžuolyno“ progimnazijos sporto salėje. Varžybų dieną į Elektrėnus atvyko gausus stalo teniso mėgėjų ir veteranų kolektyvas. Varžybų svečiai buvo iš Kauno klubų „Raudona–Juoda“ ir „Viržiai“, susirinko nemažas ir mūsų klubiečių iš Elektrėnų ir Vievio būrys. Po sunkių kovų prie stalo tenisų stalų, visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o visi dalyviai – jubiliejiniais sporto klubo „Vieviečiai“ ženkliukais.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai pasiskirstė taip: tarp moterų 1 vieta – Rimutė Miseliūnienė (Elektrėnai); 2 vieta – Daiva Pranukevičienė (Elektrėnai); 3 vieta – Romualda Ramanauskienė (Elektrėnai).

Tarp vyrų 1 vieta – Anatolij Pankov (Elektrėnai); 2 vieta – Antonij Kundrotas (Kaunas); 3 vieta – Dainius Jasiulionis(Elektrėnai).

Turnyre dalyvavavo ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ atstovas Vytautas Nėnius. Jis turnyro proga taip pat pasveikino gausų sportininkų būrį ir įteikė apdovanojimus varžybų dalyviams. Pats turnyras vyko labai audringai, buvo daug gražių žaidybinių momentų, bet svarbiausia visus vienijo bendra sportinė dvasia ir malonus bendravimas bendraminčių rate.

Norėčiau padėkoti sporto klubo „Vieviečiai“ valdybai ir Lietuvos sporto draugijai „Žalgiriui“ už šaunų jubiliejinį renginį ir paramą organizuojant turnyrą.

Sėkmės siekiant naujų pergalių.

Gintas Lukšys,

Sporto klubo „Vieviečiai“ pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų