Sportas jaunuolius paverčia vyrais, o senoliams suteikia sveikatos

Seni ir jauni Žebertonių bendruomenės nariai kiekvieną šeštadienį dviems valandoms vyksta į Elektrėnų sporto mokyklos treniruoklių ir krepšinio salę. Čia jie gali nemokamai sportuoti. Sportu susidomėjo net vaikai, kurie treniruoklių salėje ne prasčiau už suaugusiuosius svarmenis kilnoja ir dviratį mina.

Po dviejų valandų  intensyvaus sporto, žebertoniečiai skuba į baseiną, o grįždami iš sporto salės vis dažniau pasikalba apie savo komandos subūrimą, planuodami ne tik savo malonumui pasportuoti, bet ir su kitų bendruomenių sportininkais pasivaržyti.
Dar viena bendruomenės nariams skirta pramoga – sporto mokyklos direktoriaus Valdo Škadausko rūpesčiu jaunieji Žebertonių gyventojai galėjo apsilankyti šaudykloje. Tik gaila, kad toks malonumas buvo suteiktas vieną kartą. Iškart po pamokų, jaunimas kartu su savo vadovėmis: bibliotekos vedėja Irena Kubilinskiene ir bendruomenės pirmininke Rasuole Mistrulli nuskubėjo į šaudyklą. Nors truputį teko palūkuriuoti, bet į šaudyklą patekome. Kad belaukiant laikas neprailgtų, V. Škadausko sekretorė leido užeiti į direktoriaus kabinetą, pasižvalgyti į laimėjimus, padėkos raštus, taures, papasakojo, kaip sunkiai dirbant jie gaunami.
Šaudykloje mus pasitiko šaudymo treneris Rimas Navickas. Jis supažindino, kaip elgtis su šautuvais, kaip reikia laikyti šautuvą, kaip nusitaikyti, šaudyti, kaip apsaugoti save ir kitus, kad nesusižeistum. Patekę į šaudymo patalpas vaikai vienas per kitą skubėjo kuo greičiau išbandyti šį malonumą. Kai kurie vaikai taip susidomėjo, kad net sumanė ir toliau užsiiminėti šia sporto šaka.

Greta Kamandulytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų