Spaudos diena paminėta Vievyje

Spaudos diena paminėta Vievyje

Tradiciškai, devintą kartą, laikraštis „Elektrėnų kronika“ ir Vievio kultūros centras paminėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

Šį kartą šventė vyko kavinės „Sėkmės užeiga“ konferencijų salėje. Jaukioje aplinkoje apie šių dienų žurnalistikos, kalbos ir knygos iššūkius diskutavo Vievio gimnazijos jaunieji žurnalistai, redakcijos „Elektrėnų kronika“ darbuotojai, laikraščio bendradarbiai ir rėmėjai, literatai. Semeliškių kultūros renginių organizatorė Silvija Bielskienė renginio dalyviams priminė šios dienos istoriją, žurnalistė Ineta Bricaitė pasidalino įspūdžiais iš susitikimo Kazokiškių bibliotekoje su kaimo vaikais, pakalbėjo apie dabartinius žurnalistikos ypatumus, pakvietė gimnazistus nepabijoti rinktis žurnalisto specialybės. Redaktorė Julija Kirkilienė padėkojo bendradarbiams už nuolatinę pagalbą tiek leidžiant laikraštį, tiek jį platinant, pasidalino informacija apie redakcijos problemas ir sėkmes. Vievio jaunieji žurnalistai atliko literatūrinį montažą, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Šventę vainikavo literatų kūryba. Jaudinantį eilėraštį apie išgyvenimus dėl dukros netekties perskaitė vieviškis Česlovas Pupalaigis, humoreską apie lietuvius Europos Sąjungoje skaitė Vladislava Kursevičienė, savo kūrybą deklamavo Ona Kulbokienė, Nijolė Ustilienė, Juozapas Kulvinskas, Karolina Naprienė.

Laikas, praleistas šventiniame minėjime, neprailgo, bet vieviškiai to laiko nedaug ir turėjo: vieni išskubėjo į teatro repeticiją, kiti – į diskoteką, kuri Vievyje jaunimui vyksta penktadienio vakarais, treti, pasisėmę kūrybinių idėjų, vėl skubėjo pasinerti į darbų maratoną. Juk darbas spaudoje vyksta nuolatos, 24 valandas per parą.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų