Spalvingos saviveiklinių kolektyvų varžytuvės „Klumpynė“

Spalvingos saviveiklinių kolektyvų varžytuvės „Klumpynė“

Gruodžio 6 d. Trakų kultūros rūmuose vyko V liaudiškų šokių atlikėjų varžytuvės „Klumpynė“, kuriose dalyvavo dešimt saviveiklinių kolektyvų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Beveik visi kolektyvai žinomi Lietuvoje ir užsienyje. Klaipėdos miesto Žvejų kultūros centro šokėjai, susivieniję į kolektyvą „Vėtra“ (vad. Vilius Šleinius ir Gintautas Bareikis), yra pelnę įvairių respublikinių pasirodymų nugalėtojų laurus. Jie yra koncertavę Rumunijoje, Vengrijoje, Latvijoje ir kitose Europos šalyse.

2Lentvario kultūros rūmų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Lendvarė“ (vad. Rima Blikertienė) šiais metais švenčia dešimties metų veiklos jubiliejų. Kolektyvas yra garbingai atstovavęs Trakų rajonui respublikiniuose renginiuose: „Būties ratu“, „Amžiaus sutartinė“ ir kt. Kolektyvas vysto, propaguoja ir puoselėja liaudies tradicijas ir tautinę kultūra. Smagiai šoko Latvijos ir Estijos šokių kolektyvai.

3Svečiai ir trakiečiai šeštadienį turėjo gerą progą pasiklausyti gražių liaudies dainų bei gerėtis smagiais tautiniais šokiais.

Viktoras Kieras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų