Sotus alkaną užjaučia

Sotus alkaną užjaučia
Greta Kamandulytė

Lapkričio 26-27 dienomis Elektrėnų prekybos centruose „Maxima“ ir „Samsonas“ visi norintys galėjo aukoti maisto produktus nepasiturintiems ar skurdžiai gyvenantiems asmenims.

Jau nuo penktadienio geros širdies žmonės aukojo įvairius maisto produktus, higienos prekes, kurios vėliau bus išdalintos Elektrėnų savivaldybėje gyvenantiems sunkiau besiverčiantiems žmonėms. Į akciją įsitraukė nemaža dalis elektrėniškių, kurie noriai aukojo, kai kurie net po kelis kartus. Juk taip nesunku prieš šv. Kalėdas padaryti ką nors gero.
Akcijos organizatoriai buvo Kaišiadorių „Carito“organizacija, kuri įtraukė Kaišiadorių bei Elektrėnų jaunimą. Jį buvo lengva atpažinti, nes vilkėjo spalvingais marškinėliais, ant kurių buvo užrašas „Gerumas mus vienija“ bei kortelės su užrašu „Maisto banko savanoris“. Jaunimas labai nuoširdžiai prisidėjo: dalino skrajutes, registravo žmonių atneštus produktus, už gerumą dovanojo kalendoriukus. Juose buvo užrašyta – „Ačiū Jums už Jūsų širdies gerumą“. Tokiais žodžiais „Maisto banko“ savanoriai  dėkojo geros širdies  elektrėniškiams, nepagailėjusiems tomis dienomis kelių ar keliasdešimties litų, kad alkanas sotesnis  prieš šventes būtų.
Žmonės Elektrėnuose dosnūs. Krepšiai greitai būdavo pripildomi produktų, o jaunimo širdys – gerumo. Kaip gi kitaip gali būti, matant,  kaip senyvo amžiaus moteriškė, pati vos krutėdama, atneša produktų kitiems, galbūt labiau nepasiturintiems asmenims.  
Ar esama pasaulyje tokių dalykų, kuriuos įmanoma išsaugoti? Visa tai, ką mes turime, visada teks atiduoti.  Atsiminkime, ką visiems kartodavo mamos: dalinkis.  Imant prisipildo rieškučios, duodant – širdis. Akcijoje dalyvavusių elektrėniečių širdys tikrai liko kupinos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų