Šimtmečio ralis – Elektrėnuose

Šimtmečio ralis – Elektrėnuose

Šiemet minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį Elektrėnuose vyks Šimtmečio ralis. Rugsėjo 7–8 dienomis Elektrėnai vėl taps lenktynių miestu.

Rally žiedas

Lietuvos automobilių sporto direkcija patvirtino, kad kartu su Lietuvos automobilių ralio čempionatu vyks ir Lenkijos automobilių ralio čempionato („Rajdy Samochodowych Mistrzostw Polski“) VI-asis etapas. Elektrėnuose ketina dalyvauti Lietuvos ir Lenkijos automobilių sporto bendruomenės greičiausi ir tarptautiniu mastu žinomi sportininkai.
2015 m. Elektrėnams minint 55-erių metų sukaktį Elektrėnų ralis vyko pirmą kartą. Viename iš renginio organizavimo pasitarimų su ralio organizatoriais Ramūnu Čapkausku ir Žilvinu Juršiu meras Kęstutis Vaitukaitis pasiūlė jį pavadinti Elektrėnų raliu, nes sportininkai Elektrėnų savivaldybės trasose lenktyniauja ne vieną dešimtmetį. Jis taip pat išsakė mintį, kad ralis galėtų tapti tradiciniu renginiu ir 2018 m. galima būtų surengti Šimtmečio ralį. Mero išsakytos mintys tapo realybe. Ir jau ketvirtą kartą Elektrėnai gyvens ralio ritmu, o šių metų ralis – Šimtmečio ralis.

 

Tarybos ir mero sekretoriato vyr. specialistė Rasa Bartkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų