Siaučia gudrūs vagys

Pagyvenusių žmonių pinigai pildo ne tik sukčiautojų kišenes, bet ir turtina išradingus vagis.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas gavo informacijos, kad Elektrėnuose viešose vietose tamsiaplaukė, tamsaus gymio, apie 30 metų moteris, pasivadinanti kitos valstybės piliete, įkyriai siūlo įvairiausias dovanas. Ji jas stengiasi įdėti į turimus žmonių krepšius, o kai dovanos atsiduria krepšiuose, moteris pasišalina. Aukos tik tada pastebi, jog yra dingę jų daiktai: piniginės su pinigais, banko kortelėmis, dokumentais.
Nusikaltėlių, kurie savo įtikinėjimais tiesiog užhipnotizuoja šalia savęs esantį žmogų, gali būti ir daugiau. Tai gali būti ir kitos lyties atstovai, turėti kitokių asmeninių požymių. Tokiais atvejais aukos net nespėja susigaudyti, kaip ir kada iš jų paimami daiktai, o tik po minutės kitos pastebi, kad rankinės, piniginės yra tuščios. Kol žmogus atsipeikėja ir supranta kas įvyko, šalia apgaviko ar vagies jau nebebūna. Skaudžiausia yra tai, kad tokiose situacijose dažniausiai nukenčia garbaus amžiaus žmonės. Sunkiausia būna aukai, kuri net nespėja įsižiūrėti į nusikaltelį, nepamato jo pasitraukimo krypties, dėl ko „dovanotojas“ taip ir lieka nenubaustas.  
Siekdami Jus apsaugoti nuo panašių  atvejų,  prašome,  būkite atsargūs, nebendraukite su visiškai nepažįstamais žmonėmis, nepasiduokite jų įkyriems pasiūlymams ir įtikinėjimams. Atsitikus tokiam atvejui ar pamačius dovanų siūlytojus, nedelsiant skambinkite į policiją telefonais 02, 112 (iš mobiliojo telefono), (8 528) 34 000.

Vilniaus aps.VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų