Seniūnijos taurė liko namuose

Seniūnijos taurė liko namuose

Niekas taip nesuburia jaunimo kaip sportas. Tai suprasdama Semeliškių seniūnija jau šešioliktą kartą Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – mini krepšinio turnyru seniūnijos taurei laimėti.

Šiais metais Semeliškių gimnazijos sporto salę užplūdo per 60 žaidėjų ir dar gal tiek pat sirgalių. Prieš prasidedant turnyrui žaidėjus pasveikino seniūnė Loreta Karalevičienė ir mokyklos direktorė Irena Adomėnienė. Turnyro organizatorius Juozas Gudeliūnas, matyt, atsižvelgė į pasklidusią informaciją apie moterų neįtraukimą į Nepriklausomybės Akto pasirašymą, apie tai, kad tarp 20 signatarų nėra nė vienos moters, ir turnyre tos klaidos nepadarė. Prieš varžybas suorganizavo moterų baudų mėtymo konkursą. Konkurse, tiesa, dalyvavo tik trys moterys: Loreta Karalevičienė, Irena Adomėnienė ir Fausta Benaitytė. Fausta vieną baudą įmetė, todėl tapo varžybų nugalėtoja ir buvo apdovanota nugalėtojos suvenyru.

semelG 5361Po moterų pasirodymo aikštelę užpildė vyrai. Šešių komandų kapitonai burtais aiškinosi, kas, prieš ką ir kada žais. Varžyboms teisėjavo mokytojai, sporto veteranai Jonas Arlauskas ir Rimas Nemeikštis. Po atkaklių varžybų komandos vietomis pasidalino taip: I vieta ir seniūnijos taurė liko Semeliškėse. Komandą sudaro vyrai, dauguma baigę gimnaziją ir žaidę Lietuvos krepšinio mažų miestelių turnyre. II vietą iškovojo „Beižionių“ komanda, trečia liko Semeliškių komanda „Moksleiviai“. Bet be rėmėjų prizų, medalių, padėkos raštų neliko niekas. J. Gudeliūnas organizavo papildomų atrakcijų: tritaškių, baudų mėtymo, dėjimo į krepšį varžybas. Geriausiai baudas mėtė Deividas Pranckūnas, daugiausia tritaškių pataikė Simas Junevičius, o kamuolių į krepšį daugiausia pridėjo Tomas Bražinskas. Naudingiausiu žaidėju sekretoriatas pripažino Mantą Junevičių. Bet didžiausios dovanos turnyro dalyviai nesulaukė. Renginyje nedalyvavo ir turnyro dalyvių nepasveikino nei savivaldybės vadovai, nei Sporto centro direktorius, krepšinio legenda Alfredas Vainauskas. Jo krepšininkai laukė labiausiai, bet, matyt, teks palaukti dar kito turnyro.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų