Semeliškių seniūnija sveikino garbingo 90-ojo jubiliejaus sulaukusią Semeliškių gyventoją

Semeliškių seniūnija sveikino garbingo 90-ojo jubiliejaus sulaukusią Semeliškių gyventoją

„Gyvenime nėra kursų pradedantiesiems: kiekvienas iš karto gauna sunkiausius uždavinius“.

(Rainer Maria Rilke)

Pirma iš kairės Semeliškių sen. specialistė Ona Danilkevičienė, jubiliatė Janina Bukinienė, seniūnė Loreta Karalevičienė, specialistė Rita Buividavičienė, socialinio darbo organizatorė Vida Kazlauskienė
Pirma iš kairės Semeliškių sen. specialistė Ona Danilkevičienė,
jubiliatė Janina Bukinienė, seniūnė Loreta Karalevičienė, specialistė Rita Buividavičienė, socialinio darbo organizatorė Vida Kazlauskienė

Saulėtą, pavasariškai šiltą gegužės 9-ąją Semeliškių seniūnijos kolektyvas aplankė gražaus jubiliejaus sulaukusią seniūnijos gyventoją Janiną Bukinienę. Duris atvėrė linksma, stipri gyvenimu besidžiaugianti jubiliatė.

Janina Randamanskaitė-Bu­ki­nienė gimė 1928 m. gegužės 1 d. Jadvygos ir Boleslovo Randamanskų šeimoje, Aukštadvario apylinkėje, Trakų rajone. Į Semeliškes Janiną tėvai atsivežė jau paaugusią. Ji buvo vyriausia iš šeimoje augusių trijų dukterų.

Gyvenime buvo visko, sako jubiliatė. Teko patirti ir samdinės dalią, būdama devynerių ganė gyvulius. Semeliškių pradžios mokykloje baigė 4 klases, kadangi šeimoje buvo vyriausia, mokintis nebuvo laiko, nuo jaunų dienų reikėjo dirbti. Ištekėjo būdama aštuoniolikos, bet dėl to nesigaili. Kartu su a. a. vyru Aleksandru išaugino, išmokino ir į gyvenimą išleido dvi dukras ir du sūnus.
Sukūrę šeimą gyveno ūkiškai. Vyras dirbo kolūkio pirmininku, o vaikų auginimas, gyvulių priežiūra, kaip sako Janina, priklausė jai. Janina pati siuvo siuvimo mašina, pati mezgė. Dabar, būdama garbaus amžiaus, mielai mezga, siūti sunkiau, nes sunku įverti siūlą į adatą. Gyvena vyro pastatytame name, į kurį įsikėlė prieš 58 metus. Kartu gyvena sūnus Viktoras su šeima, kuris po tėvo mirties sugrįžo gyventi į gimtuosius namus. Džiaugiasi jubiliatė, sulaukusi 9 vaikaičių, kartu liūdi vieną 40-metį prieš mėnesį palaidojusi. Džiaugiasi turėdama 11 šaunių provaikaičių. Garbingos sukakties sulaukusi jubiliatė dar stipri, sako turinti visokių ligų, bet labai nesiskundžianti, pati pasirūpina savo buitimi. Dėkinga savo vaikams ir anūkams už pagalbą ir rūpestį. Ilgaamžiškumo paslaptis – taip Dievulis skyrė, sako Janina.
Labai smagu, kai žmogaus jubiliejus švenčiamas būtent tais metais, kai Lietuvos valstybė švenčia atkūrimo 100-metį. Gražaus, metais turtingo 90-ojo jubiliejaus proga linkime gerbiamai Janinai sveikatos, šviesių dienų ir naujų jubiliejų.

Semeliškių seniūnijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų