Seimo nario priimamajame

Seimo nario priimamajame
Vasario 1 d. į susitikimą su Seimo nariu Broniu Bradausku ir meru Arvydu Vyšniausku elektrėniečiai ėjo ne tik savo bėdų išsakyti ir pagalbos ieškoti, bet ir apie šalies bei pasaulio politinę padėtį padiskutuoti.

Aplinkosaugininkai skundė Seimo nariui brakonierius, moterys siūlė, kokius įstatymus Seime reikia taisyti, vieni ėjo dėkoti už asmenišką ir visuomenišką pagalbą, kiti tos pagalbos tik prašė. Daugiausia besikreipusių į Seimo narį ir merą buvo žemės savininkų.   Buvęs Elektrėnų žemėtvarkos skyrius, dėl neišmanymo ar kitokių priežasčių, labai dažnai vieną ir tą patį  žemės sklypą dviems savininkams grąžindavo.  Žemėtvarkininkų klaidos taisyti paliktos patiems žemės savininkams, kurie supriešinami vieni su kitais, tad žemės ribas atstatyti gali tik teismuose.   Bėdos turi ir elektrėniečiai, susigrąžinę žemę prie Elektrėnų marių. Žemė yra rekreacinės paskirties, vertinama brangiai, bet parduoti neįmanoma. Už tokią žemę reikia mokėti žemės mokesčius, bet pensininkai-žemvaldžiai neturi už ką susimokėti. Žemių savininkų problemas išspręsti nėra lengva, bet nėra ir neįmanoma.
Neįgali elektrėnietė atėjo prašyti pagalbos dėl absurdiško Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centro sprendimo atimti invalidumo grupę iš sūnaus,  psichikos liga sergančio nuo gimimo.
Visus gyventojų prašymus Seimo nario padėjėjas Stasys Lančinskas užsirašė į knygą kartu su besikreipusiųjų telefonais ir pažadėjo visus klausimus pagal galimybę padėti išspręsti.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų