Savaitgalį keistasi patrulių ekipažais

Rugsėjo 3 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos (toliau – Elektrėnų PK) ir Vilniaus rajono policijos komisariatai (toliau – Vilniaus r. PK), vykdydami bendrą priemonę eismo saugumui užtikrinti, keitėsi patrulių ekipažais.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Elektrėnų PK patruliai Vilniaus r. Nemenčinėje ir kelyje Vilnius – Švenčionys – Zarasai nustatė 9 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, iš kurių 5 – nustatyto greičio viršijimai daugiau kaip 30, bet ne daugiau kaip 40 kilometrų per valandą, 1 – nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 40, bet ne daugiau kaip 50 kilometrų per valandą, 1 – nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 20, bet ne daugiau kaip 30 kilometrų per valandą.

Be to, Elektrėnų PK pareigūnai, išvykdami iš Elektrėnų į Vilniaus rajoną, dar ir Elektrėnuose sulaikė vairuotoją, pavojingai vairavusį automobilį. Elektrėnų gyventojas V.P. (gim. 1985 m.), Trakų ir Draugystės gatvių sankryžoje, vairuodamas automobilį,  iš chuliganiškų paskatų važiavo ratu taip išvažiuodamas į priešingą eismo juostą ir sukeldamas grėsmę savo ir kitų eismo dalyvių saugumui ir turtui. V.P., toliau važiuodamas Draugystės gatve ir sukdamas į dešinę, neparodė posūkio signalo. Dėl šių pavojingų vairuotojo veiksmų buvo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal ATPK 1242 str. 2 d. (chuliganiškas vairavimas, tai yra kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, – užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki dvejų metų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo dviejų tūkstančių penkių šimtų iki trijų tūkstančių penkių šimtų litų).

Vilniaus r. PK pareigūnai, dirbę Elektrėnuose ir Vievyje, nustatė 10 KET pažeidimų, iš kurių 1 – pakartotinis transporto priemonės vairavimas esant neblaiviam ir 3 greičio viršijimo atvejai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų