Šauliai pasiruošę ginti savo šalį

Šauliai pasiruošę ginti savo šalį

Gegužės 6 dieną Elektrėnų LDK Algirdo 1-osios šaulių kuopos šauliai dalyvavo Europos dienos minėjime, o gegužės 10 dieną mokėsi maskuotės, judėjimo, valdymo ir kontrolės, staigios pasalos, miško šukavimo ir atsitraukimo iš pasalos.

Gegužės 6 dieną Elektrėnų LDK Algirdo 1-osios šaulių kuopos šauliai dalyvavo Europos dienos minėjime ir ten susirinkusiems miestelėnams bei įvairių savivaldybės mokyklų moksleiviams pademonstravo kovinės savigynos veiksmus. Šauliai demonstruodami, kaip reikėtų gintis užpuolimo atveju, ne tik mokė kitus, bet ir dar kartą parodė, kad reikiamu atveju gintų ir kitus savo šalies piliečius, ir visą Europos Sąjungos bloką. Renginyje dalyvavo šauliai: Deimantė Bandzevičiūtė, Aleksas Katukevicius, Viktoras Radzevic, Deividas Vansevičius.

20160510 200204Gegužės 10 dieną Elektrėnų LDK Algirdo 1-osios šaulių kuopos jaunieji šauliai mokėsi maskuotės, judėjimo, valdymo ir kontrolės, staigios pasalos, miško šukavimo ir atsitraukimo iš pasalos. Pratybas vainikavo mūšis su kankorėžiais, kuriame šauliai bandė nugalėti vieni kitus, vykdė flangavimo iš šono manevrus, sėlinimą iš nugaros, o šoviniams pasibaigus, vieni kovėsi plikomis rankomis, panaudodami kovinės savigynos pratybose įgytas žinias, kiti pasidavė priešui į rankas, o po pratybų šauliai vaišinosi šakočiu ir aptarinėjo pratybas bei tolimesnius savo veiklos planus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų