Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Šauniausia sekretorė“

Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Šauniausia sekretorė“

VšĮ „Elektrėnų profesinio mokymo centras“ 2012 m. sausio 27 d. pirmą kartą vyko respublikinis konkursas „Šauniausia sekretorė“, kurį organizavo Edita Maščinskaitė, direktoriaus pavaduotoja praktiniam mokymui, ir profesijos mokytoja  Marytė Navikauskienė. Konkurse be  Elektrėnų profesinio mokymo centro trečiojo kurso mokinių dalyvavo būsimos sekretorės su mokytojomis iš Kauno ryšininkų ir Jonavos politechnikos mokyklų. Centre buvo sudaryta komisija, kuriai vadovavo Vaida Davidavičienė, Elektrėnų savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo ir informacijos skyriaus analitikė, narės: Kristina Kurminienė, Elektrėnų priešgaisrinės tarnybos Organizacinio skyriaus vedėja, ir Lina Ališauskienė, Elektrėnų profesinio mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Asta Narkevičiūtė, S9 grupės mokinė

 

Respublikinio konkurso ,,Šauniausia sekretorė“ tikslas buvo gilinti mokinių dokumentų valdymo žinias ir įgūdžius, plėtoti profesinę kompetenciją, skatinti bendradarbiauti su kitomis mokymo įstaigomis. Konkursą sudarė trys dalys: teorinė, praktinė ir sekretoriaus profesijos pristatymas. Teorinėje dalyje mokinėms reikėjo teisingai atsakyti į testo klausimus, naudojant korektūros ženklus suredaguoti duoto dokumento tekstą. Praktines konkurso užduotis mokinės atliko kompiuteriu – parengė dokumentą pagal suredaguotą tekstą. Pabaigoje konkurso dalyvės pristatė sekretoriaus specialybę, naudodamos PowerPoint  programą.

Atvykę mokiniai ir mokytojai džiaugėsi konkursu, draugiškai bendravo, svečiai susipažino su mūsų mokykla, rengiamomis specialybėmis, mokymo baze, bendravo su mokytojais ir mokiniais.

Konkursui pasibaigus buvo aptarti rezultatai, visiems dalyviams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanos – Elektrėnų savivaldybės 2012 metų kalendoriai. Prizinių vietų laimėtojos apdovanotos diplomais ir rašikliais. Prizinės vietos  atiteko:

I vieta – Astai Narkevičiūtei, VšĮ „Elektrėnų profesinio mokymo centras“;

II vieta – Erdvilei Baliūnaitei, VšĮ „Elektrėnų profesinio mokymo centras“;

III vieta – Irmai Seniutaitei, Kauno ryšininkų mokykla.

Nuoširdžiai norime padėkoti rėmėjams už įsteigtus prizus – Elektrėnų savivaldybės administracijai ir Elektrėnų seniūnui Antanui Šalkauskui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų