Respublikinio literatūrinio konkurso nugalėtoja – „Versmės“ gimnazijos mokinė

Respublikinio literatūrinio konkurso nugalėtoja – „Versmės“ gimnazijos mokinė
Kasmet Jaunųjų gamtininkų centras organizuoja literatūrinių kūrinių konkursą apie gamtą. Šiemet jame dalyvavo 173  jaunieji poetai, publicistai, prozininkai iš visos Lietuvos. Į baigiamąjį konkurso renginį buvo pakviesti 108 jaunieji kūrėjai.  Mokinių darbus tikrino žinomos literatės: poetė Alma Karosaitė, rašytoja Gintarė Adomaitytė, publicistė Lidija Laurinčiukienė.

Savo darbus konkursui pristatė dvi „Versmės“ gimnazijos mokinės: poezijos sekcijai – Aira Baleišytė, o publicistikos sekcijai – Dovilė Girdvainytė.
Baigiamajame renginyje vyko daug įdomių susitikimų. Kaip susikaupti ir atsipalaiduoti, kaip susipažinti ir pasakyti net ir visai nepažįstamam žmogui komplimentą, visus mokė aktorė Aurelija Čeredaitė, o keletą valandų darbus „Kūrybiniai ir pažintiniai ieškojimai „Tuk tuk tuk – į medį  tris kartus“ mokiniams padėjo atlikti ir pristatyti  Vytautas Eidėjus, Gražutės regioninio parko vyriausiasis specialistas, Hamza Abbas, Andrej Procailo, savanoriai iš Prancūzijos ir Ukrainos. Paskui mokiniai dirbo sekcijomis, bendravo su kūrinių vertintojais. Apdovanojimo ceremonijoje pradžiugino Dovilės Girdvainytės kūrybinių ieškojimų įvertinimas – ji buvo pripažinta publicistinių darbų nugalėtoja. Dovilė apdovanota ŠMM padėkos raštu ir „Kelionių laiko“  dovana – vienos dienos kelione po Lietuvą, kelių leidyklų knygomis. Dovilės mokytoja Vilija Dobrovolskienė buvo apdovanota ŠMM  padėka, knygomis.
D. Vilytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų