Protesto futbolo varžybos

Protesto futbolo varžybos

Rugpjūčio 14 dieną Elektrėnų futbolo bendruomenė susirinko „atnaujintoje“ „Versmės“ gimnazijos futbolo aikštėje sužaisti draugiškas varžybas: veteranų komanda prieš jaunimą iš futbolo klubo „Odisėjas“.
Prieš varžybas turėjome susitikti su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju D. Dagiu aptarti svarbius futbolo bendruomenei klausimus, kuriuos pateikėme iš anksto. Ponas D. Dagys telefonu informavo, kad pats dalyvauti negali, bet ateis­ kiti atsakingi darbuo­tojai ir atsakys į mūsų klausimus. Deja, susitikti su mumis tą vakarą niekas neatėjo, todėl tenka bendrauti per spaudą.

Pagrindinis susiti­kimo ir varžybų tiks­las buvo parodyti­ savi­valdybės atsakingie­ms asmenims, kad futbolo aikštė, nors ir buvo atnaujinta, bet jos kokybė netinka sportuoti ne tik vaikams, bet ir patyrusiems futbolininkams.
Papasakosiu aikštės atnaujinimo darbų priešistorę.
2018 metais apsidžiaugiau sužinojęs apie „Versmės“ gimnazijos stadiono renovaciją, taip pat, kad bus atnaujinta futbolo aikštės žolė. Jos būklė buvo baisi – vien kupstai. Bet žinojau apie sportinės žolės užauginimo sunkumus, su kuriais susidūrė ir mūsų kaimynai Kaišiadoryse, o Trakų savivaldybei tai pavyko tik iš trečio karto, todėl pasiūliau savo paslaugas savivaldybės specialistams. Jie sakė, kad susitvarkys. Vėliau, kai darbai aikštėje ėjo į pabaigą, dar krei­piausi į savivaldybę matydamas nekokybišką darbų atlikimą.
Taip, buvo labai sausas pavasaris, bet todėl mes ir nėjome į aikštę žaisti iki gegužės vidurio, saugodami žolę. Sportinė žolė neužaugo. 80 proc. aikštės sudaro piktžolės, kups­tai ir duobutes (tai gali sukelti čiurnos traumas). Kodėl? Vykdytojas suprato, kad turi reikalą su nekompetentingu užsakovu ir vykdė darbus pagal „reikalavimus“.
Rezultate – NIEKAS futbolo aikštėje nepa­­sikeitė ir žaisti ten, kaip ir anksčiau, neįmanoma.
Daug važinėju žaisdamas futbolą po Lietuvą. Ponai, nekalbant apie išmestus pinigus­ (o gal kažkas juos „surado“),- to­kių­ aikščių prie mo­kyklų jau seniai nėra. Daug kur net dirbtinos dangos paklotos.
Tą Elektrėnų futbolo bend­ruo­menė ir norėjo pasakyti, parodyti savivaldybės atstovams žaisdami protesto varžybas „Versmės“ gimnazijos „bulvių lauke“ .

Elektrėnų futbolo bendruomenės vardu Vladimiras Fedotovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų