Prevencinis renginys „Nebūk abejingas, pastebėk ir padėk!“

Prevencinis renginys „Nebūk abejingas, pastebėk ir padėk!“

Rugpjūčio 13 d. Elektrėnų poli­cijos komisariato bendruomenės pareigūnė kartu su Elektrėnų savivaldybės administracija organizavo renginį „Nebūk abejingas, pastebėk ir padėk!“, skir­tą prekybos žmonėmis preven­cijai, kuriame dalyvavo per 30 valstybės, savivaldybės institucijų, nevy­riausybinių organizazijų, dvasininkijos atstovų.
Renginio tikslas – sutelkti ir suvienyti institucijas kovai su prekyba žmonėmis, supažindinti dalyvius su šių nusikalstamų veikų formomis, verbavimo būdais, kaip atpažinti aukas ir kaip joms padėti.
Bendruomenės pareigūnė su­pa­žindino dalyvius su prekybos žmonėmis situacija Lietuvoje, paaiškino, kodėl statistiniai duomenys neatspindi realios tikrovės, paragino visų institucijų atsovus dalyvauti prevencijoje, skleisti visuomenei įgautas žinias.
Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus viršininko pavaduotojas Vilius Velička kalbėjo apie nusikalstamas veikas, priskiriamas prekybai žmonėmis, apie prevenciją.
Dingusių žmonių šeimos paramos centro socialinė konsultantė Dovilė Dimšaitė supažindino susirinkusius su prekybos žmonėmis rūšimis bei centro vykdoma veikla šioje srityje.
Šv. Mortos iniciatyvą ir bažnyčios vaidmenį joje pristatė Lietuvos „Carito“ viešųjų ryšių atstovė Justina Daugalaitė ir sesuo Fausta Palaimaitė.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų