Premjeras apdovanojo Elektrėnų profesinio mokymo centro absolventes

Premjeras apdovanojo Elektrėnų profesinio mokymo centro absolventes
Trečiadienį premjeras Andrius Kubilius ir švietimo viceministrė Nerija Putinaitė Lietuvos Respublikos vyriausybėje pasveikino geriausius šalies mokinius ir jų mokytojus. Iš viso medaliai ir garbės raštai įteikti 39 vidurinių mokyklų ir gimnazijų abiturientams ir 15 profesinio ugdymo mokyklų geriausiems moksleiviams.

Džiugu, kad šiemet net dvi VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro mokinės Rita Bulaukienė ir Monika Ivoškaitė buvo pasveikintos kaip vienos iš geriausių profesinių mokyklų absolvenčių Lietuvoje.
„Savo žinias jūs investuojate į savo ateitį ir kartu į Lietuvos ateitį. Investicijos į mokslą visuomet atsiperka“, – sakė premjeras A. Kubilius, linkėdamas turiningų tolesnių studijų ir kuo didžiausios sėkmės. N. Putinaitė priminė abiturientams ir absolventams, kad nebūtina stoti į užsienio universitetą – galima ten pastudijuoti keletą semestrų pagal mainų programą. Arba studijuojant kitose šalyse, grįžti į Lietuvą atlikti praktikos.
Abiturientų padėkos žodį tarė panevėžietė Monika Želvytė, o profesinių mokyklų absolventų – mūsų mokinė Monika Ivoškaitė. Monika pasidžiaugė,  kad pasirinko ir baigė Elektrėnų profesinio mokymo centrą, įgijo sekretorės specialybę. Šiandien ji jau dirba tai, kas jai patinka, ir tai, ką jau moka. Monika padėkojo mokytojams „už nenudailintą, nesuvaidintą pagyrimą, už juoko proveržius rimčiausioje pamokoje, už tai, kad mokiniais tikėjo, kad matė mokinius kaip žmones“. Absolventė pabrėžė, kad jos bendramoksliai gali gilinti savo žinias ir tęsti studijas aukštosiose mokyklose, nes stojant į aukštąją mokyklą po profesinės mokyklos baigimo pridedamas vienas konkursinis balas. Todėl galbūt lengviau bus įstoti, o mokytis bus lengviau, nes pagrindus jau turi įgiję profesinėje mokykloje.
Kviečiame rinktis VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro profesinio mokymo programas, tobulėti ir niekada nesustoti, savo jaunystės energija, profesinėmis žiniomis ir idėjomis garsinti mūsų mokyklą.

Lina Ališauskienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų