Prašome atsiliepti nukentėjusius

Prašome atsiliepti nukentėjusius

Rumunai3Rumunai5Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė tris Rumunijos piliečius, kurie veikė pagal klasikinę schemą – sustabdę pravažiuojantį automobilį ir teigdami, jog baigėsi kuras, vairuotojo paprašė paskolinti pinigų, kaip užstatą palikdami „aukso“ dirbinius. Už du žiedus bei vieną geltono metalo grandinėlę iš sustabdyto automobilio vairuotojo jie išviliojo 75 eurus ir 50 litų. Rumunijos piliečiai sulaikyti.

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai išsiaiškino, kad tie patys asmenys birželio 18 d. Elektrėnuose, prisistatę Bulgarijos piliečiais ir pasinaudoję 71 metų moters naivumu bei patiklumu, iš jos išviliojo 770 litų. Asmenys paprašė aukos paskolinti pinigų ir kaip užstatą paliko moterišką rankinę.

Policijos pareigūnai prašo atsiliepti nuo šių asmenų galimai nukentėjusius žmones. Skambinti tel. (8 528) 34 000, (8 528) 39 659, (8 686) 47 755, 112 arba atvykti į Elektrėnų policijos komisariatą Elektrėnuose, Draugystės g. 32.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų