Pramogos Kazokiškių vaikų dienos centre

Pramogos Kazokiškių vaikų  dienos centre

Spalio 27 dieną Elektrėnų socialinių paslaugų centro Kazo­kiškių vaikų dienos centro auklė­tiniai kartu su darbuotojomis vyko į Kauno „Akropolio“ kino teatrą. Keliavome traukiniu, kas vaikams visuomet suteikia nemažai teigiamų emocijų. Nuvykę ėjome papietauti į kavinę, o pasi­stiprinę ir sotūs skubėjome žiūrėti filmo. Kino teatre „Forum Cinemas“ žiūrėjome smagų vaikišką ­filmą „Sapnų kūrėjai“. Po pasibaigusio filmo dalinomės įspūdžiais, smagiausiomis žiūrėto filmuko ­aki­mirkomis ir keliavome namo.
Kitas dienas ruošėme įvairias dekoracijas „Helovino“ šventei­ ir puošėme jomis dienos centro­ patalpas. Prigaminome vorų, šikš­nosparnių, voratinklių. Na, o 30 d. dienos centre šventėme „Heloviną“. Veido dažais piešėme įvairias kaukes, kai kurie vaikai net savo aprangą buvo priderinę specialiai Helovinui. Vėliau vaišinomės skanėstais ir smagiai pozavome nuotraukoms.
Kazokiškių vaikų dienos centro projektas finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vai­kų dienos centrų programos lėšų.

Indrė Klimantavičienė,
Užimtumo specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų