Policijos pareigūnai sulaukė svečių iš ,,Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos

Policijos pareigūnai sulaukė svečių iš ,,Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos

Vykdant prevencinę priemonę ,,Jaunimas“, skirtą stiprinti vaikų ir jaunimo nusikalstamumo prevenciją, skatinant vaikų ir policijos bendradarbiavimą, tinkamo elgesio įgūdžius bei mokytojams siekiant supažindinti vaikus su viena iš profesijų, šių metų gegužės 30 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Komisariate) lankėsi Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos 5-7 klasių moksleiviai.

Vilniaus aps.VPK Elektrėnų PK

Apsilankymo metu Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Danguolė Barišauskienė, Vievio policijos nuovados specialistė Julija Dambravienė moksleivius supažindino su policininko profesija, skiriamais uždaviniais ir pareigūnų dienotvarke. Moksleiviai apžiūrėjo komisariato patalpas – laikino sulaikymo kameras, dar neeksploatuojamos areštinės ,,labirintus“. Komisariato sporto salėje vaikai galėjo išmėginti treniruoklius, savo nuoskaudas išlieti ant bokso kriaušės. Vėliau susirinkimų-posėdžių salėje moksleiviai susipažino su policijos ginkluote, specialiomis priemonėmis, komisariato kieme apžiūrėjo tarnybinius automobilius, pabandė švyturėlių, sirenų bei garsiakalbio veikimą, bet didžiausią įspūdį vaikams padarė šaunamieji ginklai. Pareigūnėms vaikai uždavinėjo klausimus, domėjosi policijos darbu.

Moksleiviai buvo dėkingi už įdomią ekskursiją, o mes tikimės, kad nors vienas iš jų pasirinks policijos pareigūno profesiją ir baigęs mokslus dirbs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų