Pokyčiai bendruomenėje

Pokyčiai bendruomenėje

Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centras veiklą pradėjo tik susikūrus Elektrėnų savivaldybei, o pirmąjį veiklos dešimtmetį atšventė pernai. Tačiau Elektrėnų bendruomenė antradienį, spalio 25 d., vykusiame pirmajame visuotiniame narių susirinkime atvertė naują savo istorijos puslapį.

Red. inf.

 

Pirmajame visuotiniame bendruomenės susirinkime nariai priėmė naujus bendruomenės įstatus. Dabar Elektrėnų bendruomenė vadinsis „Elektrėnų kraštas“ ir bus nebe viešoji įstaiga, o asociacija.

Susirinkime bendruomenės nariai rinko trylikos narių valdybą, pirmininką ir revizijos komisiją.

Į valdybą automatiškai pateko bendruomenės steigėjai: Vladimiras Fedotovas, Zita Miguliova, Bronius Pargaliauskas, Edmundas Vėželis, Marija Kazbarienė, Onutė Kulbokienė ir Vaidas Radkevičius. Kitais valdybos nariais bendruomenė išrinko Renatą Filmanavičienę, Renatą Monkevič, Jovitą Martišiūtę, Arvydą Vyšniauską, Ramintą Česnauskaitę ir Gražiną Radzvilavičiūtę.

Didesnė intriga užsimezgė renkant valdybos pirmininką. Į šias pareigas iš pradžių pretendavo penki kandidatai, tačiau du iš jų – Renata Filmanavičienė ir Arvydas Vyšniauskas – vis tik nusprendė nekandidatuoti. Iš likusių trijų kandidatų – buvusios bendruomenės pirmininkės Zitos Miguliovos, Vladimiro Fedotovo ir Gražinos Radzvilavičiūtės – valdybos pirmininku tapo Vladimiras Fedotovas.

Atsinaujinusi Elektrėnų bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ savo tikslais nurodo pilietinės visuomenės kūrimosi skatinimą ir aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime, siekį kurti saugią ir patogią gyvenamąją aplinką ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų