Plaukų auginimo kovą elektrėniškės atlaikė

Plaukų auginimo kovą elektrėniškės atlaikė

Virginija Jacinavičiūtė

Keturioliktame kasų auginimo konkurse susikovė 9 elektrėniškės ir 7 ilgakasės iš įvairių Lietuvos kampelių. Šįmet tradicinis konkursas „Ilgakasė“ išsiskyrė naujų dalyvių gausa.

Kol kirpėjos Inesa Paulauskaitė ir Lina Olubaitė matuoja plaukus, ilgakasę Eglę Leskauskaitę kalbina renginio vedėja Laura Buividavičienė
Kol kirpėjos Inesa Paulauskaitė ir Lina Olubaitė matuoja plaukus, ilgakasę Eglę Leskauskaitę kalbina renginio vedėja Laura Buividavičienė

6–8 metų amžiaus grupėje 1 vietą užėmė elektrėniškė Irmina Česonytė, užauginusi 86 cm ilgio plaukus.
9–11 metų amžiaus grupėje nugalėjo iš Druskininkų atvykusi Karina Gabija Markarian. Jos plaukai siekė 1 metrą.
12–14 m. amžiaus gr. pirmoji buvo vilnietė Austėja Mačiulytė. O vyresniųjų tarpe, kaip ir pernai ilgiausiais plaukais puikavosi iš Lentvario atvykusi Agnė Gackaitė. Per metus Agnės plaukai paaugo 2 centimetrus ir siekė 1 m 17 cm. Agnė konkurso rėmėjos, fotografės Liudmilos Felčinskajos sprendimu buvo išrinkta fotogeniškiausia ilgakase. Agnė savo amžiaus grupėje varžėsi su elektrėniške, „Versmės“ gimnazijos moksleive Egle Leskauskaite, kurios plaukų ilgis buvo 1 m 4 cm.
Tradiciškai komisija – Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė, EPMC profesinio mokymo skyriaus vedėja Birutė Misiūnienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Ramutė Strebeikienė – pagal dalyvių prisistatymus rinko talentingiausią dalyvę. Ja išrinkta elektrėniškė Smiltė Vidrinskaitė, išradingai prisistačiusi eilėmis ir su partneriu Nojumi sušokusi džaivą.
Storiausių plaukų sa­­vi­­ninke kirpėjos Li­na Olubaitė ir Inesa Paulauskaitė išrinko elektrėniškę Ugnę Ružytę.
Publikos simpatijas pelnė pirmą kartą konkurse dalyvavusi pastrėvietė Smiltė Bagdzevičiūtė, sužavėjusi visus savo drąsa, gera nuotaika, spalvingais apdarais ir šypsena, puošusia veidą viso konkurso metu.

Elektrėnų kultūros centras savo simpatijas atidavė iš Vilniaus atvykusioms sesėms Daivai ir Gie­drei Liumparaitėms. Per keturiolika konkurso gyvavimo metų sesės konkurse dalyvavo pirmą kartą.
Visos dalyvės buvo apdovanotos Elektrėnų kultūros centro padėkomis, o nugalėtojoms atiteko renginio rėmėjų prizai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų