Pirmieji vaizdo stebėjimo viešosiose vietose rezultatai – sulaikytas degalų vagis

Pirmieji vaizdo stebėjimo viešosiose vietose rezultatai – sulaikytas degalų vagis

Elektrėnuose fiksuojami pirmieji prieš porą savaičių Elektrėnuose ir Vievyje viešosiose vietose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų rezultatai. Lapkričio 29 d. ankstyvą rytą operatyviai sulaikytas degalus vogęs kaunietis R. J. (gim. 1982 m.), anksčiau tris kartus teistas už vagystes.

Apie 4.00 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (Elektrėnų PK) Operatyvaus valdymo poskyrio postinis, stebėdamas miestuose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų fiksuojamą vaizdą, pamatė, kaip Vievyje automobilių stovėjimo aikštelėje iš atvažiavusio automobilio „Peugeot 406“ išlipęs vairuotojas ir atidaręs automobilio bagažinę tempia žarną link aikštelėje stovėjusio vilkiko „Mersedes Benz Actros“.
Postinis informaciją nedelsiant perdavė patruliams, kurie minėtą automobilį sustabdė kelyje Vilnius – Kaunas. Jo bagažinėje ir salone buvo rastos metalinės ir plastmasinės talpos su dyzelinu bei įranga, skirta degalams nupilti. Pareigūnai nustatė, kad kaunietis iš vilkiko, kurio vairuotojas, Kirgizijos pilietis, ilsėjosi, pavogė 450 l dyzelino, be to, šiai vagystei jis buvo kruopščiai pasirengęs. Ant tikrųjų savo automobilio „Peugeot 406“ valstybinių numerių buvo pritvirtinęs užsienio valstybėje registruoto automobilio numerius.
Elektrėnų PK atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.
Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų