Pirmą kartą „sučiulbės“ Paukščių festivalis

Pirmą kartą „sučiulbės“ Paukščių festivalis

Kaišiadorietiškas Paukščių festivalis

Tiek skirtingų paukščių vienoje vietoje dar nebuvo! Ir vargu ar atsiras, bent jau iki birželio 4 d. Juk tą dieną organizuojamas pirmasis Paukščių festivalis Kaišiadoryse – krašte, kuriame gyvena begalės paukščių augintojų ir sparnuočiams neabejingų žmonių.

Naujame renginyje didžiausias dėmesys bus skiriamas svajotojams – vaikams, jaunimui, jaunoms šeimoms, visiems, turintiems „degančią“ širdį. Be didžiausios paukščių parodos, galite tapti Kaišiadorių paukštyno rekordo liudininkais, pirmą kartą organizuojamo Kiaušinių mėtymo čempionato dalyviais. Frensis Beikonas rašė: „žinojimas – jėga!“, todėl edukacijos, seminarai, užsiėmimai – taip pat svarbi festivalio detalė. Lietuvos etnokosmologijos muziejus kvies į paskaitą „Žvaigždės ir paukščiai“, žmonės galės sužinoti, kaip auginti paukščius, norintys keliaus su ornitologais rytinėje ekskursijoje „Į svečius – pas Jūrinį erelį“. Mėgstantys pasisukioti virtuvėje apsilankys virtuvėlėje „Paukščių pienas“. O vakare jaukioje Kaišiadorių miško estrados aplinkoje į sceną žengs gerai žinomi atlikėjai – „Biplan“, Egidijus Sipavičius, „Baltasis Kiras“, „Naktinės personos“.

Svarbi detalė – renginys nemokamas. O dar su galimybe laimėti vertingų prizų. Rezervuokite birželio 4 d., kelkit sparnus į Kaišiadoris! Detalesnė renginio programa pateikta adresu pauksciufestivalis.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų