Per savaitgalį sulaikyti 8 neblaivūs vairuotojai

Atsižvelgiant į tai, kad ilgųjų savaitgalių metu padaroma gerokai daugiau nusikalstamų veikų ar kitų viešosios tvarkos pažeidimų, dėl neatsakingo transporto priemonių vairuotojų elgesio vyksta tragiškos eismo nelaimės, spalio 29 – lapkričio 1 dienomis Elektrėnų savivaldybėje dirbo sustiprintos policijos pajėgos.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Nors ilgasis savaitgalis buvo ramus, tačiau neišvengta šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Iš 155 patikrintų vairuotojų pareigūnams įkliuvo 8 neblaivūs, iš kurių 2 neturėjo teisės vairuoti, vienas nepilnametis. 5 vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis, 1 – vidutinis ir 2 – sunkus girtumo laipsnis.

Deja, statistika rodo, kad vairuotojai iki šiol nevengia sėsti už vairo būdami neblaivūs, taip rizikuodami savo ir kitų eismo dalyvių sveikata ir gyvybėmis, ypač tokiomis dienomis, kai visi keliai pilni transporto priemonių spūsčių, o vykstantys aplankyti artimųjų kapų norėtų jaustis saugiai ir ramiai.

Tokie nedrausmingi ir neatsakingi vairuotojų veiksmai verčia susirūpinti saugumu keliuose, todėl policijos pareigūnai kiekvieną kartą (ar tai būtų transporto priemonės vairavimas esant neblaiviam, ar greičio viršijimas, ar pavojingas arba chuliganiškas transporto priemonės vairavimas) principingai reaguos į grubius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, netoleruos piktybiškų pažeidimų ir dės visas įmanomas ir teisėtas pastangas, kad tokie vairuotojai sulauktų adekvataus atpildo.

Apie pastebėtus Kelių eismo taisyklių pažeidimus prašome informuoti policijos pareigūnus telefonais: bendruoju pagalbos telefonu 112, tiesiogiai Elektrėnų PK budėtojus telefonu (8 528) 34000.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų