Patraukti konteinerius sutrukdė sumaištis

Patraukti konteinerius sutrukdė sumaištis
Julija Kirkilienė

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ įvairių stebuklų prigalvoja. Tarp  „Versmės“ gimnazijos ir Pergalės g. 55 namo ant važiuojamojoje dalyje stovinčių konteinerių užklijavo raštus, kad vairuotojus, kurie čia pasistatys automobilius,  skųs policijai. Žmonės nepatenkinti, kad Elektrėnuose, kur ir taip trūksta aikštelių automobiliams, jas dar užstato konteineriais.

Saugaus eismo komisija žino
Savivaldybės saugaus eismo komisijos pirmininkas Stasys Voveris sakė problemą žino ir apie tai kalbėjęs su „Versmės“ gimnazijos direktoriumi Egidijumi Kontrimu. Komisija jau priėmusi sprendimą rekomenduoti konteinerius perkelti į kitą vietą. Deja, darbus sutrukdė sumaištis dėl galimo valdžios pakeitimo. Pasak S. Voverio, neramumai buvo jaučiami visoje administracijoje ir darbai sulėtėjo. Artimiausiu metu konteineriai būsią perkelti už šaligatvio. Išlaidų tam daug nereikės. Ant žolės bus padėtos plytelės ir nuo šaligatvio padaryta nuolaida konteineriams nuvežti.
Trūksta pinigų
Savivaldybės ekologas Audrius Balnys skundėsi, kad aikšteles konteineriams gavo kaip palikimą. Prieš penkeris metus už ES  lėšas Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Elektrėnų skyrius turėjo  įrengti aikšteles konteineriams, deja, jų įrengta buvo nedaug. Praėjusiais metais savivaldybė už savo lėšas įrengė 5 aikšteles dviems konteineriams, 2 aikšteles – keturiems, 1 aikštelę – devyniems ir 7 aikšteles – trims konteineriams. Šių aikštelių įrengimas kainavo 49711 litų. Šiais metais aikštelių įrengimui lėšų visai nenumatyta.
EKŪ nekaltas
Elektrėnų komunalinio ūkio direktorius Ričardas Leckas dėl ne vietoje pastatytų konteinerių sakė esąs nekaltas, bet jei konteineriai stovi, šiukšles iš jų išvežti reikia. Todėl ir atsirado tie raštai, kad mašina privažiuotų konteinerius išvalyti. R. Leckas sakė, kad jų pareiga yra prižiūrėti, kad šalia konteinerių neatsirastų sąvartynų, todėl tai vienoje, tai kitoje vietoje vis konteinerių pastato papildomai. Saugaus eismo komisijos narys yra ir EKŪ priklausančio transporto padalinio viršininkas Jonas Vainiūnas, kuris su  komisijos nariais parinko konteineriams kitą vietą. Laikiną aikštelę konteineriams EKŪ įrengs savo lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų