Patikimas ir efektyvus magnetinis rezonansas Affidea

Patikimas ir efektyvus magnetinis rezonansas Affidea

Reikalingas magnetinis rezonansas? Affidea specialistai pasirūpins atlikti visus reikiamus magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimus ir užtikrins itin tikslius bei greitus tų tyrimų rezultatus. Užsiregistruokite į profesionalų medicinos centrą tyrimams neatidėliodami ir laiku sužinokite atsakymus į rūpimus, su sveikata susijusius klausimus. Laiku atlikti tyrimai padės užbėgti kelią už akių besiformuojantiems rimtiems susirgimams.

Magnetinio rezonanso privalumai

Magnetinis rezonansas yra atliekamas naudojant specialius prietaisus, leidžiančius išgauti tikslų minkštųjų audinių bei vidaus organų vaizdą. Šitaip nustatomi organuose bei audiniuose atsirandantys pakitimai, signalizuojantys apie susirgimus. Dažnai šis metodas gali būti labai vertingas dar net nejaučiant jokių simptomų. Tai patikimas būdas nustatyti ligas pačiose jų užuomazgose. Turbūt net nereikia sakyti, kaip tai yra svarbu norint jas išgydyti lengviau ir be žymesnių padarinių sveikatai.

Magnetinis rezonansas tinka tiriant įvairias organizmo sritis:

  • stuburą;

  • galvos smegenis;

  • pilvo organus;

  • blauzdas, čiurnas, sąnarius;

  • dubens kaulus;

  • krūtis;

  • kitas vietas kūne.

Tyrimai visiškai neskausmingi ir nesukeliantys šalutinių veiksnių. Kadangi tyrimo metu nenaudojama jonizuojanti spinduliuotė, sveikatai jokios rizikos tikrai nebus. Procedūros metu beliks tik atsipalaiduoti, išgulėti gydytojo skirtą laiką ir jau greitai galėsite jaustis ramiau, nes žinosite diagnozę. Žinant rezultatus lengviau parenkamas gydymas, kuris užkirs kelią ligai. Šiai dienai magnetinio rezonanso tyrimas yra vienas greičiausių, patikimiausių ir saugiausių būdų ligų diagnozavimui, tačiau kas žino, kokie išradimai dar bus sukurti ateityje.

Pažangi diagnostinė įranga

Magnetinis rezonansas Affidea klinikoje atliekamas naudojant moderniausią diagnostinę įrangą. Procedūras taiko patyrę specialistai, galintys užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Rezultatus gausite jau visai netrukus, o pats tyrimas ilgai neužtruks. Magnetinio rezonanso tyrimo trukmė yra nuo 15 minučių iki valandos, priklausomai nuo atliekamų tyrimų.

Išankstinis pasiruošimas magnetinio rezonanso tyrimui nėra būtinas. Tyrimas netinka pacientams, turintiems metalinių implantų, širdies stimuliatorių, dirbtinių širdies vožtuvų. Dantų implantai procedūros neapsunkina, todėl ji gali būti atliekama.

Greitas, saugus ir patikimas Affidea magnetinis rezonansas su rūpestingų specialistų pagalba! Kreipkitės jau dabar tam, kad kelias susirgimams būtų užkirstas laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų