Parengta pagal www.alfa.lt inf.

Parengta pagal www.alfa.lt inf.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) viršininkas Andžej Grudinskij už drąsą ir pagalbą policijai įteikė vardinę dovaną – rankinį laikrodį degalinės „Lukoil“ darbuotojui.

Parengta pagal www.alfa.lt inf.

Liepos 22 d., apie 21.00 val., Elektrėnuose, degalinėje „Lukoil“ Kauno gyventojas A.S. (gim. 1988 m.), grasindamas D.L. revolveriu, iš kasos pagrobė 900 litų, tačiau toli jam neteko nubėgti. Čia pat jis ir buvo sulaikytas. D.L., parodęs išskirtinę drąsą ir ryžtą, nepabūgęs ginkluoto plėšiko, jį sučiupo ir perdavė policijos pareigūnams.

Komisariatas ir Elektrėnų savivaldybės administracija sutarė, jog nusikalstamų veikų atskleidimas ir greitas ištyrimas bei jų ir kitų pažeidimų prevencija yra rodikliai, didinantys gyventojų pasitikėjimą policija, tačiau prie to turėtų prisidėti ir pati visuomenė. Todėl šiais metais, Savivaldybei finansavus Elektrėnų PK parengtas prevencines programas, buvo įsigyti rankiniai laikrodžiai, skirti apdovanoti asmenis, pasižymėjusius ar kitaip padėjusius policijai užkardyti ar atskleisti teisės pažeidimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų