Pareigūnai nutraukė ,,degtindarių“ gamybos procesą

Balandžio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, gavę informaciją, kad Trakų rajono Bagdadonių k. vykdoma nusikalstama veika, apie 22 val. atvyko į vieną šio kaimo sodybą.

Namo kieme, prie ūkinio pastato, gamindami naminukę sėdėjo trys vietiniai gyventojai, kaip vėliau paaiškėjo, vienas jų (gimęs 1954 m.) ‒ šio proceso iniciatorius, kiti ‒ jo „padėjėjai“. Sutrikęs šešiasdešimt dvejų metų vyras negalėjo paaiškinti, kodėl ir kam gamina naminę degtinę, vienintelis jo paaiškinimas ‒ „ne iš gero ir lengvo gyvenimo“.

Naminės degtinės gamybos aparate virė apie 60 l raugo, netoliese rastas ir 20 l indas, kuriame buvo apie 17 l naminės degtinės, dar 30 l ‒ jau paruoštos ir supilstytos į tris plastikinius bakelius buvo automobilyje „Opel Astra“, kuris priklauso proceso iniciatoriui.

„Degtindarių“ gamybinį procesą pareigūnai nutraukė ir visą surastą turtą, išskyrus krosnį, kuri buvo įmūryta į žemę, išvežė į komisariatą.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai informuoja gyventojus, kad reaguos į bet kokį gautą signalą apie vykdomą neteisėtą nusikalstamą veiką Vilniaus apskrityje, jie yra visada pasirengę padėti ir kolegoms.

Vilniaus aps. VPK

Elektrėnų PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų