Palydint senuosius metus…

Palydint senuosius metus…

Smagu, kaip tyliai krenta snaigės, apšerkšniję medžiai, vaikai lipdo senį besmegenį. Tai prisiminimai likę iš mūsų vaikystės. Ir štai atėjo 2011 gruodžio 27 dienos vakaras. Kaip būtų malonu, jeigu laukai būtų apsikloję baltu puriu sniegu.

Janė Zaleckienė

 

Tačiau gamta krečia išdaigas. Lyja. Elektrėnų bendruomenės „Elektrėnų kraštas“ valdybos nariai ir aktyvas susirinko į šventinę vakaronę palydėti senuosius ir sutikti naujuosius metus. Buvo malonu klausytis pirmininko Vladimiro Fedotovo sveikinimo žodžių, kokie darbai nuveikti per tokį trumpą laikotarpį, kokie artimiausiu laiku dar laukia. Pirmininkas ir valdybos nariai pasveikino valdybos narį Vaidą Ratkevičių su dukrytės gimimu. Po to vyko aukcionas, žaidimai, atrakcionai, skambėjo dainos. Kiekvienas turėjo ko palinkėti, pasikeitė dovanomis. Pabuvę kartu išsiskyrėme, galvodami, kaip gera, kad yra vieta, kur galima susitikti, pabūti, pabendrauti.

Elektrėnų bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ visiems linki geros sveikatos, supratimo, ramybės Jūsų šeimose ir tegul šie Juodojo Drakono metai dovanoja tai, ko pagailėjo praėję.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų