Palydėtuvės į Seimą

Palydėtuvės į Seimą

Julija Kirklienė

Atrodo, kad visos negandos, intrigos, apkalbos, savivaldybės tarybos specialiosios komisijos darbas dėl Elektrėnų ligoninės baigėsi neįtikėtinai keistai.

IMG 2221Ligoninės direktorė, Lietuvos nusipelniusi gydytoja, knygos „Elektrėnų ligoninės 50 veiklos metų“ autorė Laimutė Matkevičienė iškilmingai išleista į Seimą. Ligoninės kolektyvas, pamiršęs intrigas, savivaldybės vadovai, pamiršę kas už ką ragino balsuoti rinkimuose, spalio 31 dieną sveikino L. Matkevičienę su pergale rinkimuose, dėkojo už gerą darbą, kalbėjo meiliausius žodžius, linkėjo geriausių linkėjimų, nešė gražiausių gėlių ir netikėčiausių dovanų. Savivaldybės vadovai padovanojo portfelį naujoms pareigoms susidėti, o vėliau su juo grįžti atgal į Elektrėnus, ligoninės kolektyvas ant suvenyro surašė padėkas už ilgametį, pavyzdingą, profesionalų darbą, kantrybę ir idėjas. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Elektrėnų skyriaus pirmininkas, tarybos narys Vytautas Vėželis gydytojos sėkmę rinkimuose prilygino antram nusipelniusios gydytojos vardo suteikimui. Žmonės, pasak V. Vėželio, įvertino L Matkevičienės kaip gydytojos ir ligoninės direktorės darbą, patikėdami jai Seimo nario mandatą. V. Vėželis pirmajai Seimo narei iš Elektrėnų padovanojo duonos kepalą su užrašu „Elektrėnai“. Buvusi savivaldybės vaistinės direktorė Nijolė Kleinienė linkėjo, kad naujajame darbe ją suptų ne pavyduoliai ir nuotaiką gadinantys, bet geri žmonės.

L. Matkevičienė savo 15 metų darbą, apraizgytą intrigomis, ir dabartinę pergalę susiejo su mėnesių vardais Lietuvos istorijoje. Birželis, kai ji pradėjo vadovauti ligoninei, Lietuvos istorijoje buvęs vadintas Mėšliniu, o Spalis, mėnuo, kai ji gimė, Lietuvoje skirtingais istoriniais laikotarpiais vadintas buvo Vėlinių, Visagairiu ir kt. Tie mėnesiai, mano seimūnė, ir nubraižė jos 15 metų gyvenimo kelią, kuriuo einant jai teko ir ištverti, ir pasidžiaugti. L. Matkevičienė naujajam ligoninės direktoriui Edmundui Niparavičiui padovanojo simbolinę finansinę ataskaitą, akcentuodama, kad ji ligoninę perėmė su finansiniais trūkumais, o perduoda su pliusiniais finansiniais rezultatais ir atnaujintu nekilnojamuoju turtu. Sėkmingo darbo ji palinkėjo ir naujajam direktoriui.

Laimutė Matkevičienė, ne tik pirmoji Seimo narė iš Elektrėnų ir Kaišiadorių, bet ir vienintelė Seimo narė, šiuose rinkimuose laimėjusi visose rinkiminėse apylinkėse. Sėkmę, sako dabar jau buvusi gydytoja, lėmė ne tik tai, kad ją žmonės pažinojo ir joks šmeižtas prie jos nelipo, bet ir tai, kad ji per visą agitacinį laikotarpį apie savo oponentus nepasakė nė vieno blogo žodžio. O kad ji nedalyvavo debatuose, sakė L. Matkevičienė, toks buvo jų rinkiminis planas. Į debatus, rinkimų štabo nuomone, susirenka žmonės, jau žinantys už ką balsuos, o neigiamų emocijų ir įžeidinėjimų vienam kito atžvilgiu visada būna daug. Ji debatų laiką skyrė susitikimams su žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų