Pakeliui į mokyklą – nelinksmas nuotykis

Antradienį, kovo 22 d., kelionė į mokyklą vienam trylikamečiui elektrėniečiui baigėsi nelinksmai: su šautine žaizda kojoje jis buvo pristatytas į Elektrėnų ligoninę.

Laimei, Pergalės gatvėje, pakeliui iš namų į „Ąžuolyno“ pagrindinę mokyklą, kurioje mokosi, sužalotas trylikametis smarkiai nenukentėjo: gydytojai iš kojos vaikui išoperavo metalinę skeveldrą. Trečiadienį mokinys jau ilsėjosi namuose.

Elektrėnų policijos pareigūnai vis dar aiškinasi įvykio aplinkybes. Jiems berniukas paaiškino, jog prie jo priėjo nepažįstamas jaunuolis su kuprine ant pečių, kurią atidarius pasigirdo sprogimo garsas. Tuomet, kaip teigė mokinys, jis pajuto skausmą kojoje, kurį galėjo sukelti skeveldra. Sprogmenį turėjęs jaunuolis nenustatytas, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nelaimė atkreipė dėmesį į mokinių saugumą keliaujant į mokyklą. Tokia jau Lietuvoje galioja tvarka, jog valstybė geltonais autobusiukais į mokyklas ir namo paveža tik kaimo vietovių vaikus. O palyginti nedideliuose miestuose, tokiuose, kaip Elektrėnai, kuriuose neišplėtotas visuomeninio transporto tinklas, mokiniams, jei nepaveža tėvai, tenka į mokyklą pėsčiomis įveikti iki trijų kilometrų.

Taigi, kol baigia mokyklą, jauni elektrėniečiai spėja apvaikščioti visą miestą: mokytis jie pradeda pradinėje, vėliau keliauja į „Ąžuolyno“ pagrindinę mokyklą, o baigia „Versmės“ gimnaziją. Kulniuojant per visą miestą dažnam ir nuotykių tenka patirti. Tad už vaiko saugumą pakeliui į kitame miesto pakraštyje įsikūrusią mokyklą lieka atsakingi tik jo tėvai.

Gražina RADZVILAVIČIŪTĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų