Padegėjų bylos nukeliavo į teismą

2009 m. pabaigoje Trakų rajono apylinkės teismą pasiekė 2 baudžiamosios bylos su 6 epizodais (nusikaltimais) dėl Elektrėnų mieste  vykusių tyčinių padegimų.

Praeitų metų rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais Elektrėnų miesto gyventojus sukrėtė kelias savaites Elektrėnuose, už kooperatyvo garažų, šalia sodininkų bendrijos ,,Šviesa“ ir ,,Žiedas“,   nesiliaujantys tyčiniai padegimai. Pradžioje buvo padeginėjami savavališkai pastatyti pastatai, vėliau nusikaltėliai pradėjo padeginėti privačius pastatus. Dėl šių nusikalstamų veikų buvo pradėta 14 ikiteisminių tyrimų pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. (Tas kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, sugadino didelės vertės svetimą  turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkių metų).
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai susidūrė su rimta problema, kuri  kėlė pavojų visai visuomenei. Buvo sutelktos visos pajėgos, siekiant nustatyti ir sulaikyti nusikaltėlius. Pareigūnams gavus pirminę operatyvinę informaciją ir atlikus operatyvinį darbą, buvo sulaikyti O.Ž. (gim. 1968) ir V.B. (gim. 1988 m. ), abu teisti. Jiems pareikšti įtarimai padarius nusikalstamas veikas, kuriose nukentėjusiaisiais pripažinta 12 asmenų.
Abiem įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Šiuo metu laukiama galutinio teismo sprendimo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų