„ORLEN Ladies Go“ sukiojosi po Vievį ir Kazokiškes

„ORLEN Ladies Go“ sukiojosi po Vievį ir Kazokiškes

Rugpjūčio 27 d. orientacinis-pramoginis ralis „Ladies Go green“ Jonava–Elektrėnai–Vievis rado kelią prasukti ir pro Kazokiškes, ir pro Vievį. Ekipažus Kazokiškėse pasitiko seniūnas Arvydas Vyšniauskas ir tautiniais drabužiais vilkinčios šokėjos, kurios kvietė svečius pasimankštinti po kelionės – pašokti „Malūnėlį“. Kita užduotis – sukurti ketureilį Kazokiškėms. O kurti buvo galima vaišinantis tradicine kazokiškiečių kiaušiniene. Palikusios puikių ketureilių, pasivaišinusios, ekipažo dalyvės išvyko į kitus kelionės etapus. Tarp tų ekipažų su Kazimiero Simonavičiaus universitetu dalyvavo savivaldybės tarybos narė Jūratė Balčiūnaitė ir Elektrėnų ledo ritulio komanda „Hockey girls“.
Visus etapus šioje pramoginėje atrakcijoje atlaikė ir elektrėniškių Ingos bei Ramūno Kartenių šeima. Inga įspūdžiais pasidalino su mūsų skaitytojais: „Orientaciniame-pramoginiame ralyje, organizuojamame „Ladies Go“, dalyvavau jau antrąjį kartą, šį kartą šeimų įskaitoje kartu su vyru Ramūnu ir dukra Diana Viktorija. Su visais ralio dalyviais startavome Jonavos sporto arenoje, keliavome per Vievį, Elektrėnus, finišavome „Orlen“ degalinėje, o renginį užbaigėme dalyvių paradu ir apdovanojimų ceremonija Vievyje. Ralis buvo įdomus ir azartiškas, be slalomų ir pačios trasos įveikimo, teko atlikti ir daug kūrybiškų užduočių: Kelių muziejuje reikėjo atpažinti senovinių automobilių markes, sukurti logotipą naujai atidarytam Vievio kultūros centrui bei ketureilį apie Kazokiškes. Vievio 500-ojo jubiliejaus proga reikėjo nufilmuoti sveikinimą šiam miestui, o pertraukos metu, kuri buvo numatyta Kazokiškėse, buvo kepama simbolinė kiaušinienė iš 500 kiaušinių, ralio dalyves kazokiškietės pasitiko pasipuošusios liaudiškais rū­bais ir mokė šokti. Labai džiaugiuosi, kad pradedančiųjų įskaitoje pirmoji vieta atiteko ledo ritulininkėms iš Elektrėnų, komandai „Hockey girls“ buvo įteikta ir Stilingiausio ekipažo nominacija“.
Už puikų renginio organizavimą Inga dėkoja ralio organizatorėms Raimondai Jagminaitei ir Aušrai Cherry, taip pat visiems, prisidėjusiems prie šio azartiško ir smagaus renginio!

Apie antrajį vairuojančių moterų judėjimo „Ladies Go“ etapą informaciją atsiuntė Raimonda Jagminaitė

Ralyje su fitneso atstovėmis važiavusiam reperiui Ironvytui laimėti sutrukdė apmaudi klaida

Paskutinį vasaros šeštadienį įvyko jau antrasis vairuojančių moterų judėjimo „Ladies Go“ etapas „ORLEN Ladies Go“ orientacinis-pramoginis ralis Jonava–Elektrėnai–Vievis, kuriame buvo karšta labiau nuo emocijų ir adrenalino nei nuo aukštos lauko temperatūros.
Užduotys ir rungtys, pasak daugumos dalyvių, buvo sunkiausios, kiek joms tekę turėti tokio pobūdžio varžybose: 3 slalomai, vienas iš jų atbulomis, „Ladies Go“ garažas, kur dalyvės turėjo pakeisti automobilio ratą, diskgolfo, vidutinio greičio rungtis, žinių patikrinimas net keliuose taškuose, pavyzdžiui: Kelių muziejuje reikėjo atpažinti senovinių automobilių markes, o „Orlen“ degalinėje įveikti KET egzaminą. Taip pat kūrybinės užduo­tys: sukurti logotipą naujai atidarytam Vievio kultūros centrui, ketureilį apie Kazokiškes, kuriose dalyves pasitiko liaudiškų šokių šokėjos ir mokė šokti. O Vievio 500 metų jubiliejaus proga reikėjo nufilmuoti sveikinimą šiam miestui, simboliškai pertraukos metu buvo kepama kiaušinienė iš 500 kiaušinių.
Pasak šio renginio organizatorės Raimondos Jagminaitės, tai, kad ralis buvo sunkus, džiugina, nes dedamos visos pastangos, kad ir profesionalioje įskaitoje dalyvaujančioms merginoms būtų įdomu ir reikėtų pasistengti.
„Tos, kurios važiavo pirmą kartą, gali pasidžiaugti, kad įveikė sunkiausią mūsų ralį, svarbiausia finišavo, gerai praleido laiką. Vairavimo rungtys ugdo tam tikrus įgūdžius, kurie merginoms padės kelyje būti saugesnėmis, tai yra mūsų svarbiausia misija“, – sako „Ladies Go“ įkūrėja R. Jagminaitė.
Dalyviai startavo Jonavos sporto arenoje, keliavo per Vievį, Elektrėnus, finišavo „Orlen“ degalinėje, o ren­ginį užbaigė dalyvių paradu ir ap­dovanojimų ceremonija Vievyje.

This slideshow requires JavaScript.

Išskirtinėje įskaitoje „Ladies Go“ plius Žvaigždė/Lenktynininkas dalyvavo ir su merginų ekipažais kartu važiavo visas būrys įžymių vyrų, tai plaukų stilistas Karolis Murauskas, reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas, krepšinio treneris Virginijus Šeškus, intelektualių žaidimų organizatorius Laimonas Diškevičius, nuomonės formuotojas, TV projektų dalyvis, neseniai su grupe „Hypocryte“ išleidęs naują dainą Antanas Jakimavičius.
Antanas pirmą kartą dalyvavo tokio pobūdžio renginyje ir buvo nustebintas: „Esu labai sužavėtas tiek ralio kokybe, tiek dalyviais. Visos užduo­tys ir rungtys buvo puikiai suplanuo­tos, mačiau visų dalyvių šypsenas nuo pat renginio starto iki apdovanojimų ceremonijos. Visa diena buvo pilna įspūdžių ir juoko“.
Jam atiteko „Pašėlusių močiučių“ komanda, kurioje važiuoja aktyvios ir veiklios moterys iš Kauno, nepralei­džiančios nei vieno „Ladies Go“ ralio, auginančios net po kelis anūkus. Kaip sako Antanas, tai vienas linksmiausių ir geriausių lenktynių ekipažų, linksmos, bebaimės ir nuostabios močiutės.
Krepšinio treneris Virginijus Šeš­kus su savo komanda „Auresa-damu­tės prie kavutės“ iš Panevėžio pademonstravo geriausią rezultatą ratų keitimo rungtyje „Ladies Go“ garaže, kuriame reikėjo greičio ir komandiškumo keičiant „Seres3“ elektromobilio ratą. Jiems pavyko tai padaryti vos per 36 sekundes. Bendroje įskaitoje šis ekipažas pateko į dešimtuką.
Jo konkurentas reperis, sportininkas ir aktorius Vytautas Medineckas-Ironvytas su savo ekipažu „Faina team“ užėmė 2-ąją vietą elektromobilių įskaitoje ir atsiėmė taures iš Vievio seniūno Zenono Pukėno rankų. Taip pat pademonstravo puikų rezultatą diskgolfo metimo užduotyje, kuri buvo tikras iššūkis visiems ekipažams, nes vos 4-iems pavyko įmesti į krepšį, kuris buvo ant kalno.
Viso ralio metu pirmavusi jo komanda „Faina team“ dėl lemtingos paskutinės užduoties (surinktų lipdukų komplekto) ir neapdairumo gavo 5 min. baudą ir prarado lyderių pozicijas bei galimybę džiaugtis net 3 įskaitų nugalėtojų titulu:
„Sportas yra sportas, kaip ir bokse, gali visą laiką laimėti, o paskutinėm sekundėm praleisti smūgį, siunčiantį į nokautą. Kalbant apie patį renginį, tai aš šimtu procentų rekomenduo­čiau kitoms merginoms, nes čia galima pasisemti adrenalino, nerizikuo­jant sveikata, tai saugios lenktynės. Labai ugdo komandinę dvasią, taigi, tinka draugių kompanijai, nes tikrai sustiprina draugystę. Džiaugiuosi, kad man burtų keliu atiteko būtent „Faina“ komanda, nes jos yra sportininkės, fitneso atstovės, todėl buvo labai daug bendrų temų. Ralis pranoko visus mano lūkesčius, su pasimėgavimu praleidau dieną ir pasibaigus renginiui net sentimentai užplūdo, tikrai dar kartą pakartočiau“, – pasakojo V. Medineckas-Ironvytas.
Labiausiai sekėsi „Ladies Go“ + Žvaigždė/Lenktynininkas įskaitoje in­­te­­­lek­tu­alių žaidimų kūrėjui Laimo­nui Diš­kevičiui, jis su savo ekipažu „Storent panos“ užėmė trečią vietą. Šios merginos praeitame etape važiavo su aktoriumi Tadu Gryn ir tapo absoliučios įskaitos laimėtojomis.
Antroji vieta atiteko aukštus re­zultatus visuose moteriškuose ra­liuose de­monstruojančioms „AAAAguonė­lėms“ iš Kelmės, ku­rios išsitrau­­kė į savo ekipažą plaukų stilistą Karo­lį Mu­rauską. Jis autosporto renginių gerbėjas, tačiau kaip dalyvis važiavo pirmą kartą: „Įspūdžių pilnos kelnės, turėjau profesionalių komandą, kuri viską darė, o aš sėdėjau kaip ponas gale ir viską stebėjau. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti, tikiuosi, kad nepaskutinį kartą. Linkiu kiekvienam vyrui gauti tokią patirtį, kokią gavau aš, bei sudalyvauti su „Ladies Go“ merginų komanda ralyje, pajausti tiek adrenalino, kiek aš pajaučiau“, – sako K. Murauskas.
Įskaitos nugalėtojomis tapo „Auresa“ komanda, kuri ekipaže turėjo jau trečią kartą dalyvavusį lenktynininką Paulių Novaką, nors jis ir nėra šturmanas, tačiau kelio knyga jam nebuvo sudėtingas iššūkis.
Šios įskaitos geriausiems Jonavos mero taures įteikė savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė. Komandos buvo apdovanotos ir rėmėjų prizais: savaitgaliu su Seres3 elektromobiliu, deguonies terapijos „Oxy Capsula“ kuponais, galimybe apsilankyti „Forum sporto klube“ Vilniuje.
Šeimų ir Porų įskaitoje su vyru Tomu Slausgalviu ir dukrytėmis dalyvavusią žinomą šokėją Gintarę Slausgalvienę labiausiai nustebino, kad ralyje reikia važiuoti pagal Kelių eismo taisykles ir neskubėti, ji rekomenduoja būtinai sudalyvauti toms poroms, kurios planuoja tuoktis, nes tai santykių tvarumo išbandymas: „Mums toks orientacinis ralis buvo pirmasis ir labiausiai nustebino tuo, kad jo metu negalėjai niekur skubėti, o atvirkščiai – labai griežtai važiuoti leistinu grei­čiu. Čia puikiai tiko frazė „neskubėk ir būsi pirmas“. Mergaitėms labiausiai patiko slalomo rungtys, ypač ta, kurią reikėjo įveikti važiuojant atbulomis, o mudu su Tomu džiaugėmės gražiais kraštovaizdžiais, įdomiomis užduotimis, o smagiausia, kad buvo dalyvių kategorija, skirta šeimoms, tad galėjome dalyvauti visi drauge. Tiesa, poroms toks ralis – puikus santykių tvarumo patikrinimas! Verta pravažiuoti tokį ralį dar iki vestuvių“.
Aktorė ir „Knygos teatro“ įkū­rėja Redita Dominaitytė dalyvavo „Ladies Go green“, pradedančiųjų įs­kaitoje. Ji tikėjosi, kad ralis yra daugiau pramoginė veikla, tačiau kaip paaiškėjo, tai gana rimta, ir komandai buvo nemažai iššūkių, tam tikros užduotys reikalavo specialių įgūdžių ir pasiruošimo. Pasak Reditos, nors tai tikrai nemenkas iššūkis, tačiau pakankamai įdomi patirtis, daug adrenalino ir šiek tiek nuovargio. Jos dalyvavimas šiame projekte buvo ne dėl pergalės, o dėl moteriškos bendrystės ir solidarumo idėjos sklaidos, kartu ekipaže važiavo moterys, sergančios vėžiu: „Norėjosi joms ir visoms kitoms sergančioms moterims parodyti, kad yra įvairių galimybių priimti iššūkius ir palaikyti jas. Labai patiko, kad šiame renginyje dalyvės ne varžėsi tarpusavyje, bet palaikė viena kitą, mielai atsakydavo į joms užduotus klausimus“, – mintimis dalinosi Redita.
Taip pat ji pasidžiaugė, kad turėjo galimybę geriau pažinti visai šalia esančius Elektrėnų, Jonavos kraštus bei pabendrauti su kultūros srities atstovais užduočių metu.
Pradedančiųjų įskaitoje geriausius rezultatus pademonstravo ir trečią vietą laimėjo „Plieninės kobros“ iš Palangos, antrąją – „Circle K Racing Team Women’s by Autojuta“ iš Kauno, o pirmoji vieta atiteko ledo ritulininkėms iš Elektrėnų, pernai laimėjusioms absoliučioje įskaitoje, „Hockey girls“, joms taip pat buvo įteikta ir Stilingiausio ekipažo nominacija. Elektrėniškės turės galimybę apsilankyti stilingame ir madingame vakarėlyje „Marakesh party“ rugsėjo 2 dieną Vilniuje, kuris vyksta jau ne pirmus metus ir nukelia į vasaros karščiu alsuojančią Afriką. Nominaciją paskelbė ir prizą įteikė žinoma fotografė Jurga Anusauskienė.
Profesionalių lygoje, „Ladies Go Pro“ įskaitoje, pasiektais aukštais rezultatais džiaugėsi 3-iąją vietą laimėjusios „Blue Shark“, 2-oji vieta atiteko pernai metų Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų nuga­lėtojoms „Ladies Power“, geriausiai pasirodė ir 1-ąją vietą laimėjo „Sėlinančios vapsvos“.
Moterų įskaitų nugalėtojoms Elektrėnų mero taures įteikė savi­valdybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė, kuri ir pati išbandė ralio trasą kartu su savo šeima ir jau antrą kartą dalyvavo „Ladies Go“ organizuojamame ralyje.
Absoliučios įskaitos 3-iosios vietos taurės atiteko „Auresos“ ekipažui, 2-osios – „Ladies Power“, o ralio nugalėtojomis tapo „Sėlinančios vapsvos“, kurios laimėjo ir pagrindinį prizą – 1000 Eur kuponą degalams „Orlen“ degalinėse, kurį įteikė UAB „ORLEN Baltics Retail“ komercijos direktorius, generalinio direktoriaus pavaduotojas Artur Bugara. Nugalėtojos negalėjo sulaikyti emocijų: „Buvo velniškai karšta diena. Visomis prasmėmis! Automobilis be kondicionieriaus, kai lauke +30 ir nei debesėlio – jau savaime buvo iššūkis. Tačiau net nepastebėjom, kaip prabėgo puikiai organizuotas „Ladies Go“ antrasis etapas, kupinas juo­ko, susikaupimo, priešstartinio jaudulio ir begalinio džiaugsmo įveikus iššūkį aukščiausiu įvertinimu. Esame dalyvavę ir kituose pramoginiuo­se raliuose, tačiau šio „Ladies Go“ ralio užduotys buvo, ko gero, pačios įdomiausios ir įvairiausios – reikėjo atpažinti senovinių automobilių modelius, vaidinti „titaniką“, išbandyti elektrinį SERES džipą, na, o pietums vaišinomės itin gardžia, lauke ant katilo kepta kiaušiniene. Labai nustebino ir tuo pačiu nudžiugino organizatorių sugalvota garažo užduotis bei slalomas atbuline eiga, kuris sukėlė daugybę emocijų ir abejonę, ar tikrai jį įveiksime tinkamai, tačiau būtent tokios užduotys, mūsų nuo­mone, ir suteikia šarmo, intrigos bei išskirtinumo moterims skirtuose raliuose. Su nekantrumu laukiame kito „Ladies Go“ etapo ir tikimės tokių pat įvairiapusiškų, įdomių ir sudėtingų užduočių“.Trečiasis „Ladies Go“ etapas, kiek kitokio formato, numatytas jau spalio 29 dieną Latvijoje–Lietuvoje, jis skirtas Helovino šventei, bus renkamas nebe stilingiausias, o baisiausias ekipažas, finišas numatomas Klaipėdoje su išskirtiniu šventiniu vakarėliu, pagrindinis prizas išlieka tas pats – net 1000 Eur kuponas degalams. Registracija ir daugiau informacijos bus paskelbta visai netrukus www.ladiesgo.lt puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Aktualijos


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Aktualijos


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Aplinkos apsauga


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Archyvas


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Darbo partija


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Elektrėnai


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Elektrėnų krašto šviesuoliai


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Europietiška savivaldybė


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Keliai aukštumų link


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69

Keliai link aukštumų


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/kronika/domains/kronika.lt/public_html/wp-content/themes/true-news-child/single.php on line 69