Nuteistas už plėšimą, panaudojant ginklą

Įsiteisėjo Trakų rajono apylinkės teismo nuosprendis baudžiamoje byloje, kurioje Kauno gyventojas A. S. (gim. 1988 m.)  pripažinas kaltu dėl ginkluoto degalinės apiplėšimo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

2011 m. liepos 22 d., apie 21.12 val., A. S.,  būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, turėdamas tikslą apiplėšti, atėjo į UAB ,,Lukoil Baltija“ degalinę Elektrėnuose, ir, įsitikinęs, kad nėra pašalinių asmenų, iš degalinės operatoriaus pareikalavo, kad šis atiduotų visus kasoje esančius pinigus. Tačiau darbuotojas, nepabūgęs plėšiko, pinigus atidavė tik tuomet, kai A.S. jam pagrasino dujiniu revolveriu.

Plėšikui nepavyko pasprukti ir išvengti baudžiamosios atsakomybės. Čia pat degalinės operatorius, parodęs išskirtinę drąsą ir ryžtą, sučiupo A.S. ir perdavė policijos pareigūnams.

Teismas, skirdamas bausmę už nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 3 d., atsižvelgė į A. S. lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes ir nuteisė jį, paskirdamas laisvės atėmimo bausmę dvejiems metams ir keturiems mėnesiams, ją atliekant pataisos namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų