Nuteistas mažametį sužalojęs vyras

2016 m. lapkričio 15 d. ryte prie Semeliškių gimnazijos buvo sumuštas mažametis.

Dėl šios nusikalstamos veikos Elektrėnų policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 3 d. (Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė mažamečiui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų) ir sulaikytas 41 metų Semeliškių seniūnijoje gyvenantis vyras. Nustatyta, kad prieš vaiką smurtavo dėl asmeninių priežasčių. Jis tampė mažametį už drabužių, spyrė jam į pilvą, sudavė smūgius rankomis į įvairias kūno vietas, taip vaiką sužalodamas.

Taip pat buvo pripažinta, kad vyriškis tokiais savo veiksmais, o būtent viešoje vietoje įžūliu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai bei sutrikdydamas visuomenės rimtį ir tvarką, padarė nusikalstamą veiką, numatytą BK 284 str. 1 d. (Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Tyrimo metu įtariamasis nurodė, kad taip pasielgė, nes sumuštas vaikas nuolat skriaudė, t. y. mušė jo sūnų, todėl, neapsikentęs nuvažiavo prie mokyklos, kur ir panaudojo fizinę prievartą prieš mažametį.

Trakų rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, procesą užbaigė baudžiamuoju įsakymu ir vyriškį už minėtų nusikalstamų veikų padarymą nubaudė 225,96 Eur bauda.

Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų