Nuteistas ūkininkas, raginęs susidoroti su homoseksualiais asmenimis

Trakų rajono apylinkės teismas spalio 3 dienos baudžiamuoju įsakymu nuteisė ūkininką V.M. už tai, kad jis viešai kurstė smurtauti, fiziškai susidoroti su homoseksualiais asmenimis.

Trakų rajono apylinkės teismo inf.

Išnagrinėjus prokuroro pareiškimą ir ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą teismas nustatė, kad kaltinamasis V.M. 2010 metų gegužės 6 dieną 8.25 val. internetinėje svetainėje www.lrytas.lt publikuoto straipsnio „Prokurorui – gėjų iššūkis“ komentarų skiltyje, prisistatęs slapyvardžiu „patarimas“, parašė komentarą: „Leisčiau tas eitynes, suregistruočiau, viešai skelbčiau … o apskritai tai naikint reikia šiknapisius“, ir tokiu būdu viešai kurstė smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl seksualinės orientacijos.

Atsižvelgiant į tai, kad V.M. nusikalto pirmą kartą, pripažino savo kaltę ir gailėjosi, teismas už padarytą nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 170 straipsnio 3 dalyje, kaltinamajam V.M. skyrė 780 litų dydžio baudą.

Nesutikdamas su baudos paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu V.M. per keturiolika dienų dar gali paduoti prašymą, reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų