Nuteistas dvi moteris seksualiai prievartavęs vyras

Trakų rajono apylinkės teismas 2011 m. balandžio 13 d. priėmė nuosprendį, kuriuo G.R. pripažino kaltu pasikėsinus seksualiai prievartauti D.M., bei prievartavus ir žaginus D.A.

Informaciją pateikė Trakų rajono apylinkės teismo atstovas spaudai, Teisėjo padėjėjas Darius Kasperskis

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad 2005 m. spalio 24 d. apie 17.20 val., G.R., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, netoli geležinkelio stoties, Vievyje, Elektrėnų savivaldybėje, turėdamas tikslą tenkinti lytinę aistrą oraliniu būdu su D.M., iš nugaros pusės užšokęs ant nukentėjusiosios ją pargriovė, nutempė į šalia takelio netoliese esantį griovį, pradėjo mušti, suplėšė jos drabužius bei kėsinosi su D.M. tenkinti lytinę aistrą prieš jos valią oraliniu būdu, tačiau nusikalstamos veikos nebaigė dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jo valios, kadangi D.M. pabėgo.

Taip pat G.R., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, 2008 m. kovo 29 d., apie 21.50 val.,  Vievyje, Gėlių gatvėje pamatęs einančią gerokai už jį vyresnę D. A. ir, turėdamas tikslą ją išžaginti, priėjo prie jos, ranka įsikabino jai į parankę. D. A. pradėjus priešintis, G. R., panaudodamas fizinę jėgą, griebė rankomis ją už striukės ir  nutempė ją į kitą kelio pusę. D. A. vis dar priešinantis, G. R. sudavė jai vieną kartą kumščiu į veidą. Nukentėjusiajai nukritus ant žolės, G. R. sudavė dar vieną kartą kumščiu į kairį smilkinį, ir taip palaužęs nukentėjusios pasipriešinimą ją išžagino bei prieš jos valią privertė tenkinti jo lytinę aistrą oraliniu būdu.

Už padarytus Lietuvos Respublikos BK 22 str. 1 d., 150 str. 1 d., 149 str. 1 d. ir 150 str. 1 d. numatytus nusikaltimus teismas G.R. skyrė 6 metų laisvės atėmimo bausmę, atliekant ją pataisos namuose bei iš G.R. priteisė 34700 litų neturtinės žalos atlyginimo nukentėjusiajai D.A.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų