Nustatyti asmenys, įtariami šulinių dangčių vagyste

Pastaruoju metu Elektrėnų savivaldybėje itin padaugėjo komunikacinių šulinių dangčių vagysčių, dėl kurių kenčia įmonės, patirdamos didelius nuostolius, ir eismo dalyviai, patekę į pavojingas situacijas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, skyrę nemažai pastangų šiems nusikaltimams atskleisti ir atlikę daug operatyvinių priemonių, sulaikė anksčiau teistus Elektrėnų gyventojus D.E. ir A.S., kurie prisipažįsta pavogę dalį šulinių dangčių.
Abiem asmenims pareikšti įtarimai dėl padarytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. (Svetimo turto pagrobimas) ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.
Kadangi šulinių dangčiai dažniausiai vagiami ir parduodami kaip metalo laužas, norime įspėti metalo supirktuves nepriimti tokių daiktų žinant, kad jie vogti, ir pranešti policijos pareigūnams apie bandymą juos realizuoti. Informuojame, kad dėl neteisėto tokio akivaizdžiai vogtų daiktų supirkimo atsakomybė numatyta LR Baudžiamojo kodekso 189 straipsnyje (Nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas).
Taip pat raginame gyventojus, pamačiusius tokias vagystes ar ką nors žinančius apie jau įvykdytas, nedelsiant informuoti policiją telefonais 112, (8 528) 34 000 ar pasitikėjimo telefonu (8 528) 39 637.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų