Nuotaikinga Elektrėnų neįgaliųjų draugijos sportininkų viešnagė Jonavoje

Nuotaikinga Elektrėnų neįgaliųjų draugijos sportininkų viešnagė Jonavoje

Elektrėnų neįgaliųjų draugijos pirmininkas Zigmantas Jančauskis per eilinį narių susirinkimą džiaugėsi, kad jonaviškiai jo draugiją pakvietė 2019 m. rugpjūčio 8 dieną į draugišką sporto turnyrą, skirtą miesto šventei paminėti. Buvo aptartos kelionės aplinkybės ir sudarytas dalyvių sąrašas. Renginiui pasisiūlė vadovauti

Elektrėnų diabeto draugijos pirmininkas Alfonsas Sodonis ir Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valerija Lopetienė

Elektrėnų diabeto draugijos pirmininkas Alfonsas Sodonis.
Niūrokas ketvirtadienio rytas ir lietus neblaškė sportininkų nuotaikos. Pats solidžiausias šachmatininkas Bronislovas Tarulis kelionės metu džiaugėsi, kad garbingo amžiaus sulaukęs dalyvauja sporto rungtyse, pasakojo apie savo mielų vaikaičių sėkmę. Artūras su Ramūnu šmaikštavo, kad pergalė bus jų rankose. Kelionė neprailgo. Svetingai elektrėniečius sutiko Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valerija Lopetienė. Sporto salėje dar buvo laiko pasitreniruoti, pasirinkti papildomų rungčių. Visus masino smiginis. Buvo norinčių dalyvauti pirmą kartą, nes labai maloniai visus kalbino Jonavos „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projekto vadovė Ingrida Kisielienė. Varžybos prasidėjo laiku. Sporto vadovas – pedagogas Albinas Pavasaris – paskelbė pradžią ir komandos kibo į rungtis.
Rungtynių iniciatorės tokias varžybas organizavo pirmą kartą, todėl draugiškai buvo aptarti bendri nuostatai. Viskas vyko sklandžiai ir apgalvotai. Komandų nariai stengėsi laimėti, bet pirmos vietos juk tik vienos… Prieš pietus jau buvo aiškūs rezultatai, o komandos laukė apdovanojimų.
Kaipgi sekėsi elektrėniečiams? Medaliais džiaugėsi apdovanotieji.
Šachmatų rungtyje komanda užėmė trečią, šaškių rungtyje iškovojo pirmą vietą. Šaškėmis geriausiai lošė Vlada Kibarienė, Anatolijus Šugajevas ir Bronislovas Tarulis.
Kitose rungtyse buvo siekiama asmeninių rezultatų. Smiginio rungtyje antrą vietą iškovojo Bronislovas Tarulis (95 taškai), o trečią – Anatolijus Šugajevas (94 taškai). Baudų mėtymo rungtyje pirmą vietą laimėjo Ramūnas Stasionis, o trečią – Artūras Ivoška. Taigi pasitvirtino puikaus jaunimėlio tvirtinimas, kad jie laimės varžybas.
Po smagaus užsiėmimo visi buvo maloniai pakviesti prie vaišių stalo, draugiškai bendraudami kalbėjosi apie ateities planus, dalijosi darbo patirtimi, rūpesčiais. Ir vėl lijo. Draugiškai nusiteikusi neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valerija Lopetienė per lietų išlydėjo elektrėniškius į autobusėlį ir palinkėjo sėkmingai sugrįžti.

Janina Girsė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų