Neribotas MEZON 4G LTE internetas atkeliauja į Elektrėnus ir Vievį

Neribotas MEZON 4G LTE internetas atkeliauja į Elektrėnus ir Vievį

MEZON 4G LTE neribotų duomenų internetas jau pasiruošė vasaros sezonui ir startuoja Elektrėnuose ir Vievyje drauge su kitais Lietuvos miestais bei kurortais. Čia pradedamos teikti ženkliai spartesnės 4G LTE interneto paslaugos.

„Džiugu, jog 4G LTE paslaugomis jau gali pasinaudoti Elektrėnų ir Vievio gyventojai. Su MEZON internetu duomenų suvartojimas nėra ribojamas, todėl miestų gyventojai ar svečiai gali naršyti internete tiek namuose, tiek mieste nesibaimindami viršyti mėnesio sąskaitos“, – teigia regiono vadovė Lina Umbrasaitė.

Nuo šiol MEZON vartotojai galės neskaičiuodami duomenų siųstis arba internete žiūrėti filmus, bendrauti su draugais ar skaityti jiems aktualiausias naujienas kada panorėjus, nesvarbu, ar jie bus namie, ar atostogaus prie jūros, ar savo sodyboje gamtoje – MEZON 4 G LTE paslaugos bus prieinamos ne tik Elektrėnuose bei Vievyje, bet ir dar 32 Lietuvos miestuose bei miesteliuose, įskaitant poilsiautojų pamėgtus kurortus.

Elektrėnų ir Vievio gyventojai MEZON 4G LTE neriboto interneto paslaugomis taip pat gali džiaugtis išmaniuosiuose dviejų SIM kortelių telefonuose ZTE Blade bei Huawei P9: šie telefonai klientams suteikia galimybę vieną kortelę naudoti tik duomenų siuntimui, o kitą – balso paslaugoms ir trumposioms žinutėms. Spartųjį 4G LTE internetą galima naudoti ir planšetėje HUAWEI T1.

„MEZON 4G tinklo modernizavimo procesas nulėmė, jog paslaugų kokybės pokyčius pajuto tiek naujojo 4G LTE, tiek esamo MEZON tinklo vartotojai. Taip nutiko todėl, kad daliai klientų migravus į 4G LTE tinklą, pastebimai pagerėjo ir esamo MEZON tinklo paslaugų kokybiniai parametrai, todėl visi klientai gali džiaugtis greitaveikos augimu bei paslaugų kokybe. Klientams teigiamai įvertinus paslaugos kokybės šuolį bei patogius neribotų duomenų planus, duomenų suvartojimas 4G LTE tinkle išaugo 2,5 karto. Tikimės panašių rezultatų sulaukti ir Elektrėnuose bei Vievyje“, – teigia L. Umbrasaitė.

Šią vasarą užsisakant MEZON 4G LTE internetą, net 2 mėn. juo bus galima naudotis nemokamai, pasirašant sutartį be įsipareigojimų ir perkant WiFi nešiojamą modemą. Kitų interneto planų su akcijomis kainos – tik nuo 10,90 eurų per mėnesį, pasirašant paslaugų sutartį su 24 mėn. įsipareigojimu. Norintiems sužinoti daugiau, kviečiame apsilankyti artimiausiuose įmonės partnerių salonuose, įsikūrusiuose Elektrėnuose, Rungos g. 4 („Elektromarkt“), Rungos g. 10 (UAB „Redvi“) arba tinklalapyje www.mezon.lt.

Užsk. Nr. 1624

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų