LRK „Energija“ tęsia nesėkmių seriją

Spalio 1 d. Rygos ledo ritulio Akademijos halėje buvo sužaistos 19-osios Atvirojo Latvijos ledo ritulio čempionato „Virsliga“ rungtynės. Rezultatu 4:6 (2:4, 1:0, 1:2) legendiniam ledo ritulio klubui „Energija“ nepavyko įveikti latvių klubo „Riga 95“.

„Energijos“ inf.

Pirmojo kėlinio 4-ąją minutę po dėkingo puolėjo Romano Aliapkino perdavimo puolėjas Šarūnas Kuliešius įmušė įvartį į priešininkų vartus ir taip atsakė pirmąją rungtynių minutę atliktam sėkmingam „Riga 95“ puolėjo Oskaro Batna smūgiui į vartus.

„Nors priešininkų komandoje žaidė jaunesni žaidėjai, jie parodė savo profesionalumą ir mums teko nusileisti. Priešininkų įvarčiai buvo staigūs. Mes dominavome antrame kėlinyje, trečias kėlinys buvo apylygis. Žaidimas buvo grubus, tačiau šįsyk niekas nepatyrė rimtų traumų, kurios galėtų turėti įtakos tolimesniam dalyvavimui čempionate. Klubui reikia laiko „įsivažiuoti“ – pradžia mums visuomet būna sudėtingesnė,“ – rungtynių eigą komentavo „Energijos“ puolėjas Š. Kuliešius.

19-ąją rungtynių minutę antrą „Energijos“ įvartį po sėkmingo klubo gynėjo Petro Nausėdos perdavimo įmušė su 73-iojo numerio marškinėliais žaidžiantis R. Aliapkinas. Po šio įvarčio rungtynių rezultatas tapo 2:4, nes priešininkai rungtynių pradžioje išnaudoję visus savo resursus pademonstravo maksimalų spurtą.

7-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė gynėjas Janis Jaks, 9-ąją minutę sėkmingai į „Energija“ vartus smūgiavo puolėjas Jurijus Moiseičenko, o 14-ąją minutę sėkmingą įvarčių seriją pratęsė puolėjas Peteris Priedinš.

Antrojo kėlinio pradžioje, 23-iąją rungtynių minutę, po palankaus Š. Kuliešiaus perdavimo sėkmingą įvartį į „Riga 95“ vartus smūgiavo puolėjas Aivaras Bendžius. Po šio įvarčio ledo ritulio aikštėje įsivyravo įtempta kova ir tik po 20-ies minučių pertraukos, 42-ąją rungtynių minutę „Riga 95“ gynėjas Vitalijus Gorohovskis pasiuntė sėkmingą įvartį į „Energijos“ vartus, rezultatas tapo 3:5 aikštės šeimininkų naudai.

47-ąją rungtynių minutę Oskaras Batna pelnė jau antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse, tačiau „Energija“ atsakė tuo pačiu – 57-ąją rungtynių minutę po sėkmingo puolėjo Dominyko Deksnio perdavimo sėkmingą įvartį į „Riga 95“ vartus paleido puolėjas Laisvydas Rimkus.

Latvijos ledo ritulio čempionate „Energija“ sužaidusi 3 rungtynes užima 10-ą vietą iš 10-ies.