„Linksmosios estafetės“ linksmai

„Linksmosios estafetės“ linksmai

Rugsėjo 22 d. startavo Vievio miesto bibliotekos Vaikų skyriaus vykdomo projekto „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ pirmojo etapo renginys „Linksmosios estafetės“.

Šio skirto sveikatinimui renginio pagrindinis tikslas – skatinti vaikus kuo daugiau judėti ir judėti linksmai. Norint pritraukti kuo daugiau vaikų, renginys iš bibliotekos kiemelio persikėlė į Vievio pradinės mokyklos sporto salę, kuri net ošė nuo 2 A (vadovaujamos Genės Vilkelienės) ir 2 C (Astos Špakauskienės) klasių vaikų keliamo šurmulio. Estafetes vedė šios srities profesionalas – visuomenės sveikatos magistras ir sporto reabilitacijos specialistas Laurynas Gumbis.

Prieš rungtynes vaikai atliko apšilimo pratimus. Vėliau draugiškai pasidalino į tris komandas. Ir tik tuomet prasidėjo linksmoji kova. Po rungtynių paaiškėjo ir nugalėtojai. Tačiau tai nesvarbu, nes visi dalyviai buvo apdovanoti „auksiniais“ medaliais, kurie primins vaikams apie vykusią kovą, o dovanų gauti kamuoliai nepaliaujamai kvies į komandinius žaidimus.

Dėkoju visiems už kartu smagiai praleistą laiką. Nekantriai lauksiu susitikimo antrame šio projekto renginyje, kuriame daugiau sužinosime apie sveiką mitybą. Praktinio užsiėmimo metu pasimokysime gaminti sveiką maistą.

Renata Simanavičienė,

Vievio miesto bibliotekos Vaikų skyriaus bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų