Linkėjimus Lietuvai skyrė kietaviškiečiai

Linkėjimus Lietuvai skyrė kietaviškiečiai

Ruošdamiesi Vasario 16-osios šventei Kietaviškių vaikų dienos centre, kultūros namuose ir bibliotekoje vaikai šurmuliavo visą dieną. Vieni padėjo parengti rankdarbių ir literatūros parodas, kiti ruošė eilių apie Lietuvą montažą, dar kiti kultūrinių renginių organizatorei padėjo puošti salę. Juk ir renginį, skirtą Lietuvos valstybės šventei buvo patikėta pradėti patiems mažiausiems dalyviams – Emilijai ir Vyčiui. Jų gražiai padeklamuotos Justino Marcinkevičiaus ir Anzelmo Matučio eilės sulaukė pagyrimų ir plojimų.

Kultūrinių renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė-Chveduk pakvietė visus renginio dalyvius sugiedoti Lietuvos himną. Sveikinimo žodį tarė seniūnė Dovilija Cibulskienė, kuri pasidžiaugė, kad gyvename laisvoje šalyje ir pakvietė branginti iškovotą laisvę, Lietuvą, žmones.

Renginyje svečiavosi kaimo kapela „Runga“ (vadovė R. Vaičekonytė- Chveduk). Ansamblis padainavo daug skambių, linksmų dainų, kurios patiko kietaviškiečiams ir daug kas dainavo kartu. Toliau šventiškai pasipuošę renginio vedimą į rankas perėmė kaimo kapela „Volungė“. Prasmingas eiles apie gimtinę Lietuvą skaitė Irena Petkevičienė. Gražiai skambėjo patriotinės, liaudiškos dainos. Kapela juk ne naujokė, vasario mėnesį švenčia jau 23-ąjį gimtadienį.

Kadangi 2019 metus Seimas paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo metais, Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos metais, Vietovardžių metais, taip pat Kietaviškės mini 515 metų jubiliejų, nutarėme renginio pabaigoje parengti „Protų mūšį“, kuriame visi kietaviškiečiai šiomis temomis galėjo pasitikrinti žinias. Labai smagiai rungėsi dvi komandos ir žinios buvo neprastos. Daugiausiai šurmulio sukėlė senųjų kaimų, vietovardžių pavadinimai bei tarmiški žodžiai. Abi komandos taškų surinko beveik po lygiai, nugalėjo draugystė. Visi buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Kietaviškių filialo vyr. bibliotekininkė Janina Černiauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų