„Lietuvos energijos“ aplinkos švarinimo komandą papildė ir partneriai

„Lietuvos energijos“ aplinkos švarinimo komandą papildė ir partneriai
Šiemet „Lietuvos energija“ aplinkos švarinimo akcijai „Darom“ suvienijo ypač gausias pajėgas. Vienai didžiausių šalies socialinių iniciatyvų bendrovė pritraukė savo partnerio Ispanijos bendrovės „Iberdrola“ kolektyvą.

Pasak „Lietuvos energijos“ generalinio direktoriaus Daliaus Misiūno, tai viena retesnių socializacijos iniciatyvų Lietuvoje,  kai užsienio bendrovė, atliekanti rangos darbus, ne tik formaliai atlieka būtiniausius darbus, bet ir bando įsilieti į kliento kolektyvą bei prisidėti prie bendrų socialinių veiklų, tokių kaip aplinkos tvarkymas ir gražinimas.
„Mūsų, kaip elektros gamintojo, darbo specifika yra glaudžiai susijusi su fizine aplinka ir vietine bendruomene. Todėl dirbant ir didžiąją laiko dalį praleidžiant Elektrėnų mieste, mums svarbu ne tik išlaikyti stiprius, nuoširdžius kontaktus su darbuotojais, bet ir užmegzti draugišką, bendradarbiavimo iniciatyvomis paremtą ryšį su vietine bendruomene bei savo partneriais. Akcija „Darom“ yra puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys“, – sakė D. Misiūnas.
Jo teigimu, ispanų bendrovės „Iberdrola“ specialistai, Lietuvos elektrinėje atliekantys naujojo kombinuoto ciklo bloko statybos darbus, mielai sutiko prisijungti prie aplinkos švarinimo akcijos ir kartu su „Lietuvos energijos“ darbuotojais tvarkė Lietuvos elektrinės teritoriją, taip pat šiltojo ir šaltojo kanalo šlaitus.
„Lietuvos elektrinės“ aplinkos tvarkytojų komandą taip pat papildė ir Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai. Aplinkos buvo tvarkomos ir prie Kauno hidroelektrinės bei Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės. Beveik 3 valandas trukusioje „Darom“ talkoje dirbo per 200 žmonių, buvo surinkta apie 400 litrų atliekų, jos buvo rūšiuojamos.
Prie akcijos „Darom“ „Lietuvos energija“ prisijungia jau antrus metus iš eilės. Bendrovė savo veiklą grindžia socialinės atsakomybės principais, nuolat vykdo ekologines, ekonomines, edukacines iniciatyvas, skatina darbuotojus taupiai vartoti popierių, šilumos, elektros energiją, atidžiau rūšiuoti atliekas bei šiais įpročiais vadovautis ir namuose.
Daugiau informacijos:
Jūratė Kavaliauskaitė
Lietuvos energija, AB

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų