Laiminga pabaiga

Laiminga pabaiga

Praėjusią savaitę rašėme apie nelaimingą istoriją: iš maratonininko Sauliaus Bauro pavogė specialiai jam pritaikytą, olimpinio čempiono Gintaro Umaro dovanotą dviratį „Ford“.

Red. inf.

Kaip sako Saulius, šis dviratis jam buvo tarsi antros kojos – važinėdamas po apylinkes jis ne tik palaiko sportinę formą ir treniruojasi, bet ir giminaičius aplanko, sutvarko visus reikalus.

Vis dėlto nelaimės akivaizdoje žmonės susitelkia: Elektrėnus garsinančiam maratonininkui dviratį padovanojo apie nelemtą vagystę išgirdęs elektrėniškis, dirbantis Vilniuje, bendrovėje, prekiaujančioje šaldymo sistemomis. Sauliui nė nereikėjo vargti ir ieškoti, kas dviratį galėtų pritaikyti – minėtas elektrėniškis tuo jau pasirūpino ir palinkėjo Sauliui toliau sportuoti. Dar vieną dviratį Sauliui dovanojo kolega sportininkas – kiek paremontuotas jis atiteko Sauliaus sūnui.

Sauliaus istorija nuskambėjo ir per radijo stoties A2 rengiamas laidas, nors pats Saulius į radiją nė nesikreipė.

Žinia apie įžūlią vagystę mobilizavo žmones. Saulius pasakojo apie baikerį, kuriam kažkoks neaiškus prekeivis pasiūlė įsigyti dviratį. Baikeris nežinia kieno dviratį pardavinėjantį žmogų „pridavė“ policijai ir sakė nuo šiol visada taip darysiąs.

Saulius dėkoja visiems, kurie suprato jį, palaikė ir padėjo.

Jeigu visada elgtumėmės taip, kaip elektrėniškiai elgėsi šiuo atveju, susitelktume ir palaikytume vienas kitą, panašių įvykių būtų mažiau, galėtume jaustis saugesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų