Laikas su „Saulės spinduliais“ – neįkainojama patirtis

Laikas su „Saulės spinduliais“ – neįkainojama patirtis

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

„Viskas turi pradžią ir pabaigą“,- tramdydama jaudulį savo rečitalį pradėjo Agnė Lukaševičiūtė. Pradžia, apie kurią kalbėjo Agnė, buvo prieš dylika metų, kai ji pradėjo koncertuoti „Saulės spindulių“ kolektyve. O birželio 21-ąją įvyko paskutinis solinis Agnės koncertas, į kurį ji sudėjo visą patirtį, visas žinias, o svarbiausia – dalelę širdies, tai savo šiurpstančia oda pajuto gausiai susirinkę klausytojai.

Sunku atsisveikinti

Į šventiškai papuoštą Elektrėnų profesinio mokymo centrą palaikyti Agnės susirinko būrys kviestinių svečių, darželio ir visų trijų mokyklų auklėtojos, močiutės, giminaičiai, draugai.

Pirmąją rečitalio dainą Agnė paskyrė mamai Ritai. Daina taip ir vadinosi „Mamai“ ir tai buvo pirmoji solo atlikta daina pradėjus lankyti „Saulės spindulių“ kolektyvą. Jautri daina suvirpino ne tik mamos, bet ir vadovės Gaivos Židonytės širdį. Vėliau vadovė kalbėjo, kad tokių atlikėjų kaip Agnė nėra daug, todėl labai sunku atsisveikinti su mokine, kuri dainuodama kolektyve iš mažos mergaitės tapo mergina, besiruošiančia studijuoti.

Idėja atsisveikinti su mokiniais surengiant rečitalius, vadovams G. Židonytei ir Aurimui Medzikauskui kilo prieš kelerius metus. Taip anksčiau atsisveikino Viktorija Kirdeikaitė, Gabrielė Matonytė, Andželika Medvedeva.

Pasirodė Vaikų Eurovizijoje“

Agnė pasakoja, kad į „Saulės spindulius“ atėjo visai neplanuotai… Pirmoje meno mokyklos klasėje mokytoja G. Židonytė pastebėjo mergaitės gabumus ir pakvietė atvykti į atranką. Tuomet ir prasidėjo muzikinis kelias.

Agnė tris kartus dalyvavo „Vaikų Eurovizijoje“. Pirmaisiais metais koncertavo su grupe „Pyplės“, antrąjį kartą – su grupe „Trio“, tais pačiais metais buvo pritariamuoju vokalu solistui Daumantui Bagdonavičiui. O trečiajį kartą „Vaikų Eurovizijoje“ dalyvavo kaip solistė. Su grupe „Trio“ Agnė dalyvavo ir LRT konkurse „Talentų ringas“. Su kolektyvu „Saulės spinduliai“ atlikėja dažnai pasirodydavo festivalyje „Laumės juosta“ bei Marijampolės festivalyje „Rasos lašeliai“. O kartus, kai Agnė koncertavo Elektrėnuose vykstančiuose tradiciniuose renginiuose, jau sunku ir suskaičiuoti.

Neįkainojama patirtis

Apibendrindama praėjusius metus kolektyve Agnė sako, kad sunku net paaiškinti, ką jie reiškia. „Visų pirma, tai neįkainojama patirtis, t.y. gebėjimas bendrauti su auditorija, mokėjimas sutramdyti nerimą. Tie 12 metų man leido turėti tarsi antrą šeimą, antrus tėvus, kurie labai manimi rūpinosi ir neleido nuklysti. Ir visa tai man labai brangu, nenutrauksiu ryšių su savo vadovais net ir studijuodama, stengsimės palaikyti ryšį ir bendrauti“, – tvirtina Agnė.

„Saulės spindulių“ kolektyve Agnė sutiko vieną geriausių draugių Gabrielę, su kuria ilgai dainavo duetu. Agnė išlaikė vaikystės kieme užsimezgusią draugystę su kita atlikėja Eisvina. Nenuostabu, kad paskutiniame savo koncerte Agnė dainavo duetu ir su geriausiomis draugėmis.

Po vasaros atostogų Agnė pradės kitą gyvenimo etapą – studijas. Mergina labiausiai trokšta studijuoti kūrybos komunikacijas Vilniaus universitete. Sėkmės tau, Agne!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų