Kvietimas į mitingą

Jau beveik metai, kai iniciatyvinė grupė „Elektrėnai – ne Vilniaus sąvartynas“ ir šios grupės vadovas Danas Dambrauskas beldžiasi į respublikinės bei vietinės valdžios duris dėl Kazokiškių sąvartyno.

Respublikinių įstaigų vadovai, ypač LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, stojo Elektrėnų savivaldybės gyventojų pusėn bei palaiko iniciatyvinę grupę ir jos tikslus, kad Kazokiškių sąvartynas taptų pažangia tokio tipo įmone ir nustotų smarve nuodyti Elektrėnų savivaldybės gyventojus.

Tačiau visai kitokia padėtis yra su vietine valdžia, kuri mūsų pačių išrinkta. Jie ignoruoja sąvartyno keliamas problemas, todėl praradę bet kokią viltį būti suprasti mūsų pačių rinktos vietinės valdžios, raginsime visus ateiti į mitingą ir pareikalauti atstovauti mūsų interesams, o ne prekiauti jais.

Todėl visus kviečiame į mitingą – Elektrėnai ne Vilniaus sąvartynas!

Užteks kęsti Kazokiškių sąvartyno smarvę, laikas veikti ryžtingai! Iniciatyvinė grupė „Elektrėnai – ne Vilniaus sąvartynas“ kviečia Jus dalyvauti mitinge, kuris įvyks prie Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos rugsėjo 30 d., 12 val. Miesto valdžiai parodykime, kad turime teisę kvėpuoti švariu oru.

Kodėl Vilniaus šiukšlės beatodairiškai verčiamos MŪSŲ kieme? Iniciatyvinę grupę „Elektrėnai – ne Vilniaus sąvartynas“ savo parašais parėmė daugiau nei 3000 žmonių, nelikite abejingi ir JŪS. Padarykime viską, kad ateityje mūsų vaikams netektų žaisti šalia dvokiančių šiukšlių kalno.

Iniciatyvinė grupė „Elektrėnai – ne Vilniaus sąvartynas“ aktyvių veiksmų ėmėsi rugpjūčio pabaigoje, Vilniuje prie Aplinkos ministerijos ir Prezidentūros surengusi pirmąją simbolinę akciją „Šiukšlės grįžta namo“. Jos metu neveikliems pareigūnams kartu su atliekomis įteikėme daugiau nei 3 tūkst. gyventojų parašų su raginimu imtis darbo. Šiukšles atgal į Vilnių gabensime tol, kol būsime išgirsti.

Kviečiame dalyvauti mitinge, laikas veikti ryžtingai!

 

Pagarbiai,

Danas Dambrauskas

„Elektrėnai – ne Vilniaus sąvartynas“ iniciatyvinės grupės pirmininkas

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų