„Kvatoklis“ tradicijų neapleidžia

„Kvatoklis“ tradicijų neapleidžia

Julija Kirkilienė

Jau dvidešimt aštuoneri metai, kai į vieną renginį Elektrėnų kultūros salėje, nepaisant bilietų kainos, susirenka pilna salė.

Tai Kultūros centro direktoriaus pavaduotojos kultūrinei veiklai Vidos Ališauskienės 1989 metais pirmą kartą suorganizuota ir tradicija tapusi humoro šventė „Kvatoklis“. Šiais metais, Melagių dienos išvakarėse, Kultūros centre vėl beveik tris valandas netilo juokas. Gyvenimo elektrėniškiams pailginti ilgo kelio nepabijojusios atvyko humoro grupės „Kanapis“ iš Telšių ir „Kanapa“ iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio, „Dzyvų dzyvai“ iš Lazdijų ir „Spanguolė“ iš Marcinkonių. O renginį vedė ir anekdotus skaldė pats anekdotų karalius Raimondas Šilanskas. Tiesa, anekdotų papasakoti progos turėjo ir žiūrovai. Živilė ir Ovidijus žiūrovus palinksmino tokiais anekdotais, kurių net pats R. Šilanskas nebuvo girdėjęs. Už tai jie buvo apdovanoti specialiais prizais.

Prizų užteko visiems dalyviams, nes humoro šventę paremti nepašykšti savivaldybės verslininkai.

Smagiai nusiteikę žiūrovai salę paliko tikėdami R. Šilansko pranašystėmis, kad į trisdešimtąją humoro šventę po poros metų susirinks tie patys atlikėjai ir tie patys žiūrovai bei vedėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų