Kietaviškių pagrindinės mokyklos vasario renginių kaleidoskopas

Kietaviškių pagrindinės mokyklos vasario renginių kaleidoskopas
Vasaris – trumpiausias metų mėnuo, tačiau Kietaviškių pagrindinėje mokykloje jis dosnus renginių. Mėnesio pradžioje visiems mokiniams buvo organizuota prevencinė paskaita „Interneto grėsmė mokiniams“.

Direktoriaus pavaduotoja, prevencinio darbo grupės pirmininkė Ramunė Matonienė kalbėjo apie vaikų privatumą internete, supažindino su internete slypinčiais pavojais, patarė, kaip nuo jų apsisaugoti, kartu su mokiniais ir mokytojais žiūrėjo ir analizavo edukacinius filmus, atskleidžiančius įvairias vaikų privatumo problemas socialiniuose tinkluose.
Vasario 9 d. mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje organizuotame dailyraščio konkurse „Rašom!“, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkurse dalyvavo 21 3-10 klasių mokinys ir 5 mokytojai, savo jėgas bandė ir mokyklos direktorė bei pavaduotoja. 19 autorių darbai išsiųsti į Vilnių II etapui.
Kasmet, įpusėjus mokslo metams, mokykloje organizuojama 5 klasės mokinių priesaika. Be galo džiugu, jog šiemet šioje šventėje dalyvavo ne tik mokiniai su savo auklėtoja Gražina Žaliene, mokytojais, bet ir gausus būrys penktokų tėvelių, pirmoji jų mokytoja Danguolė Barusevičienė. Koks pasididžiavimas užplūsta širdis, išgirdus savo vaikus, tariančius žodžius „Prisiekiu, kad gerbsiu knygą – minčių skrynią, gerbsiu lietuvišką žodį…“. O priesaikos žodžius palydėjo smagios vaikų dainos, eilėraščių posmai, saksofonu, gitara, akordeonu mokinių atliekami muzikiniai kūriniai.
Vasario mėnesį mokykloje vyko ir 5-10 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 15 mokinių. Keturi mokiniai – Rūta Cibulskaitė, Eglė Kardokaitė, Andrej Chaikin ir Ugnė Perenytė – buvo atrinkti atstovauti mokyklai Elektrėnų sav. meninio skaitymo konkurse.
Neaplenkė ir mūsų mokyklos šv. Valentinas. Ta proga mokinių tarybos nariai su mokytoja Justina Rimkiene surengė šauniausio mokinio konkursą „Per meilę – į mokslą!“ Atlikus įvairias užduotis, buvo išrinktas šauniausias mokyklos mokinys, kuriuo tapo dešimtokas Deividas Pruskas. Jis laimėjo šauniausio 2011 m.  mokyklos mokinio marškinėlius.
Svarbią vietą visų širdyse užėmė Vasario 16-ajai skirta popietė „Linkėjimas Lietuvai“. Šia proga istorijos mokytoja Laimutė Pluščauskienė surengė viktoriną, kurioje dalyvavo visų klasių mokinių komandos. Mokiniai tarpusavyje varžėsi, kas daugiau žino apie Lietuvą, sprendė kryžiažodžius, atliko įvairias kitas užduotis, o kompetentinga mokytojų komisija vertino jų žinias.
Pagerbtas buvo ir Vasario 16-ąją Anapilin išėjęs šviesios atminties poetas Justinas Marcinkevičius. Susirinkusiems mokiniams buvo pristatyta trumpa poeto gyvenimo ir kūrybos apžvalga, akcentuotos svarbiausios vertybės, begalinė meilė gimtajam kraštui, jo žmonėms. Na, o vasario mėnesio renginių ciklą užbaigs 10 klasės mokinių šimtadienis.
Ramunė Matonienė,
Kietaviškių pagr. m-klos
direktoriaus pavaduotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų